На честь херсонської Степанівки назвали вермут

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Вермут «Степанівські хутори», названий на честь селища Степанівка, випустив херсонський винороб Микола Халупенко.

Саме в цьому селищі розташована єдина в Україні сімейна виноробня «Курінь». Завдяки  особливим грунтам та мікроклімату, тут створюються теруарні вина, які не поступаються якістю кримським маркам. Халупенко розповів, що вермут «Степанівські хутори», має унікальний смак та властивості – він створений на основі виноградного вина з додаванням настоянки з десяти лікарських трав, що ростуть в цій місцевості: шавлія, полин, звіробій, ромашка, меліса та інші. Напій має насичений аромат із фруктовими та вишневими нотами. Використовується він як аперитив, для збудження апетиту, а також для приготування коктейлів.

Голова фермерського господарства Микола Халупенко зазначив, що «Курінь» щороку розширює асортимент виробництва, доповнюючи його новими авторськими розробками. Крім того, в планах херсонського підприємця  створити мережу фірмових магазинів для реалізації власної продукції.

Лента новостей

Навчання у херсонських школах закінчиться до 10 червня

У всіх херсoнських шкoлaх, ліцеях, гімнaзіях oсвітній прoцес зaвершиться...

За добу викрили 8 порушень – Херсонський рибоохоронний патруль

17 квітня 2021 рoку Херсoнський рибooхoрoнний пaтруль виявив 8...