На честь херсонської Степанівки назвали вермут

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Вермут «Степанівські хутори», названий на честь селища Степанівка, випустив херсонський винороб Микола Халупенко.

Саме в цьому селищі розташована єдина в Україні сімейна виноробня «Курінь». Завдяки  особливим грунтам та мікроклімату, тут створюються теруарні вина, які не поступаються якістю кримським маркам. Халупенко розповів, що вермут «Степанівські хутори», має унікальний смак та властивості – він створений на основі виноградного вина з додаванням настоянки з десяти лікарських трав, що ростуть в цій місцевості: шавлія, полин, звіробій, ромашка, меліса та інші. Напій має насичений аромат із фруктовими та вишневими нотами. Використовується він як аперитив, для збудження апетиту, а також для приготування коктейлів.

Голова фермерського господарства Микола Халупенко зазначив, що «Курінь» щороку розширює асортимент виробництва, доповнюючи його новими авторськими розробками. Крім того, в планах херсонського підприємця  створити мережу фірмових магазинів для реалізації власної продукції.

Лента новостей

Підірвати слідчий ізолятор Херсона погрожувала дружина в’язня

Нa «гaрячу лінію» Кaбінету міністрів Укрaїни зaтелефoнувaлa невідoмa жінкa....

Загибель птахів на Херсонщині: проміжні підсумки перевірки

Держпрoдспoживслужбa прoвoдить перевірку для з’ясувaння причини випaдку зaгибелі птaхів...

Наповнення бюджету Херсона – спільна справа

Щoйнo у Херсoні відбулoся зaсідaння Грoмaдськoї рaди при Гoлoвнoму...