На Херсонщині створюють регіональний ландшафтний парк

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Картинки по запросу ландшафтний парк херсон
Про це на власній сторінці в соціальній мережі повідомив директор в Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Юрій Попутько:
– Закінчилася розробка наукового обґрунтування створення регіонального ландшафтного парку “ГІЛЕЯ”. “ГІЛЕЯ” буде першим створеним на территорії Херсонської області регіональним ландшафтним парком. РЛП “ГІЛЕЯ” планується створити на шести аренах: Казачелагерській, Олешкківській, Чалбаській, Збурьївській, Івано-Рибальчанскій та Кінбурській косі загальною площею 88249,44 Га. РЛП “ГІЛЕЯ” згідно попередньо зонування буде мати чотири зони: господарську (40968,16 Га), зону регульованої реакриації (38189,8 Га), зону стаціонарної реакриації (206,64 Га) та заповідну зону (8884,84 Га). Зразу хочу повідомити усіх мешканців Херсонщини що землі РЛП не вилучаються у землевласників! Створення РЛП “ГІЛЕЯ” дозволить зберегти унікальні штучні та природні лісові біотопи та дасть можливість проводити посилений контроль виконання природоохоронного законодавства.
Фото Юрия Попутько.

Лента новостей

Навчання у херсонських школах закінчиться до 10 червня

У всіх херсoнських шкoлaх, ліцеях, гімнaзіях oсвітній прoцес зaвершиться...

За добу викрили 8 порушень – Херсонський рибоохоронний патруль

17 квітня 2021 рoку Херсoнський рибooхoрoнний пaтруль виявив 8...