Міністерство інфраструктури готове розглянути пропозиції Херсонщини

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Міністерство інфраструктури готове розглянути пропозиції Херсонщини

Сьогодні перебуваючи на Херсонщині з робочим візитом заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань представив транспортну стратегію України до 2030 року у відповідності з Україно-Єропейською угодою про асоціацію у транспортній сфері.

Було обговорено шляхи реалізації і пріоритетні інвестиційні проекти інфраструктури регіону.

«У зв’язку з анексією та окупацією територій потрібно перебудовувати товаро-транспортні потоки. Для нас є пріоритетним об’єднати та допомогти у розвитку регіонів України заходу та півдня. Тому Херсонщина також повинна взяти участь в обговорені. План виконання Стратегії для її реалізації, передбачає визначення стратегічних інфраструктурних проектів», – зазначив Віктор Довгань на робочій нараді у Херсонській ОДА.

У зв’язку з цим заступник міністра інфраструктури України поділився своїми думками щодо визначення інфраструктурного об’єкту Херсонщини на який варто звернути увагу: «Вважаю, що таким пріоритетним проектом для області може стати бетонна дорога, яка споличить порти Одеси, Миколаєва і Херсона. До 2030 року маємо план сполучити усі 13 портів України такою дорогою від Маріуполя до Рені».

Також один із запрошених гостей Альберт Бергонзо, ключовий експерт з юридичних питань проекту ЕК «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної стратегії у секторі транспорту України» розповів про запровадження проекту, який він представляє. Проект покликаний втілити зміни з розбудови транспортної сфери України і він фінансується за кошти ЄС.

«Зміни не відбудуться за одну ніч, бо тільки наполеглива праця і відповідальність влади і інших органів може призвести до позитивного результату», – зазначив Альберт Бергонзо.

Лента новостей

Во всех ключевых партиях Херсона оказались люди Сальдо

Как-то один знакомый предприниматель сказал мне про политику такую...

Полиция Херсонской области разыскивает пропавшего малолетнего ребёнка

На Херсонщине Белозерское отделение полиции разыскивает без вести пропавшую 13-летнюю Хлыбову Екатерину...

В Херсонской области 19 школ перевели на дистанционное обучение

На Херсонщине еще 3 школы частично перешли на дистанционное обучение. Об этом...

В Херсонской области экс-руководителя отделения «Укрпочты» приговорили к 3 годам тюрьмы

Олешковский районный суд Херсонской области приговорил к 3 годам лишения...