У Чорнобаївці змагалися справжні українські богатирі

У Чорнобаївці змагалися справжні українські богатирі

24 вересня у селі Чорнобаївка Білозерського району відбувся Кубок Кубків 2017 – фінал аматорської ліги стронгмену та кубок Чорнобаївки серед профі.

Головою суддівської бригади виступив легендарний Василь Вірастюк, який судив чинних чемпіонів України різних вагових категорій, чемпіонів та призерів чемпіонатів Європи та Світу, які зійшлися у безкомпромісній боротьбі на спортивному майданчику за звання найсильнішої людини України в абсолютній ваговій категорії.

Серед вправ за бажанням публіки були 5 гігантських куль від 120 до 190 кг, спроба встановлення рекорду України у вправі колода (лог ліфт), спроба встановлення рекорду України у вправі коромисло (супер-йок) та інші видовищні вправи у боротьбі за головний кубок 2017 року.

Ліга стронгмену проводилася за підтримки Чорнобаївської сільської ради і присутній на чемпіонаті в. о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій зазначив, що така спортивна подія стала можливою на Херсонщині завдяки активній роботі Чорнобаївського сільського голови.

«Це серйозні змагання і сподіваємося, вони стануть традиційними для Херсонщини, яка наразі активно розвивається. Сьогодні велика кількість людей відвідує Херсонщину й залишається вражена від нашої степової краси, туристичного потенціалу й гостинності», – відзначив Дмитро Бутрій.

Сам головний суддя Василь Вірастюк, окреслюючи сподівання від змагань, одразу зауважив, що ця ліга завершує спортивний сезон стронгмену й над можливих результатів від спортсменів очікувати не треба:

«У когось травми, у когось виснаженість і це нормально на фінішній прямій всього спортивного сезону. Ми вдруге проводимо змагання у Чорнобаївці і нам тут подобається».

Також Василь Вірастюк зазначив, що стати стронгменом може кожен, хто має мінімальну спортивну підготовку, готовий до великих навантажень і, перш за все, має велике бажання займатися цим видом спорту та терпіння.

Оставить комментарий