Андрій Гордєєв оглянув аварійний будинок та зустрівся з його мешканцями

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Андрій Гордєєв оглянув аварійний будинок та зустрівся з його мешканцями

27 вересня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом із своїм заступником Олександром Адамчиком, першим заступником міського голови Ігорем Козаковим, начальником Південно-Української гідрогеологічної експедиції Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства Іваном Твердим, керівництвом департаменту житлово-комунального господарства, проектантами, спеціалістами будівельної сфери провів виїзне обстеження будинку № 4Г по вул. Людвіка Заменгофа (Благоєва) у місті Херсон.

Будівля має фундамент, тому не належить до числа будинків «гнучкої схеми», яких у місті налічується 20. Разом із мешканцями та спеціалістами очільник області оглянув кожен поверх та квартири будинку, на стінах яких, за словами людей, з’являються все нові тріщини.

За висновками візуального огляду основні несучі конструкції знаходяться не в аварійному стані. Піддаються деформації перестінки між квартирами, також в поганому стані знаходяться вимощення та зливова каналізація.

Одною із причин руйнування будинку може бути підтоплення, тому Андрій Гордєєв наполіг на необхідності проведення термінової експертизи: «Іван Твердий бере на себе зобов’язання перед мешканцями, що за завтра він займеться організацією проведення шурфування , геодезії ґрунту для розуміння це стічні води, каналізаційні або ґрунтові впливають на руйнування будинку».

Щодо програми з відселення людей з цього будинку, то голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв зазначив, що після експертизи потрібно прийняти генплан та визначити модель, умови відселення, які будуть влаштовувати мешканців будинків та брати до уваги можливості міської влади.

Вже завтра розпочнуться експертизи, щоб виявити, звідки заходить вода та визначити причини руйнування. Очільник області Андрій Гордєєв запропонував після отримання результатів, а саме 3 жовтня, повторно зустрітися обласній та місцевій владі, спеціалістам та представникам мешканців будинків для подальшого вирішення проблеми.

Лента новостей

Во всех ключевых партиях Херсона оказались люди Сальдо

Как-то один знакомый предприниматель сказал мне про политику такую...

Полиция Херсонской области разыскивает пропавшего малолетнего ребёнка

На Херсонщине Белозерское отделение полиции разыскивает без вести пропавшую 13-летнюю Хлыбову Екатерину...

В Херсонской области 19 школ перевели на дистанционное обучение

На Херсонщине еще 3 школы частично перешли на дистанционное обучение. Об этом...

В Херсонской области экс-руководителя отделения «Укрпочты» приговорили к 3 годам тюрьмы

Олешковский районный суд Херсонской области приговорил к 3 годам лишения...