Відставки Херсонського міськвиконкому вимагають перевізники

Відставки Херсонського міськвиконкому вимагають перевізники

За дострокову відставку Херсонського міськвиконкому виступили директори шести найбільших фірм-перевізників обласного центру.

Приводом для їхнього невдоволення стало затягування з переглядом вартості проїзду. Збільшення ціни квитків з трьох до п’яти гривень мало відбутися ще на початку поточного року, але спочатку це рішення муніципальної влади заблокував суд.

А потім під тиском громадськості проти нього висловилися й більшість міських депутатів, активісти громадських організацій.

Директори транспортних фірм нарікають на те, що через низьку зарплату водії автобусів масово втікають працювати до інших міст, а дефіцит самих автобусів на маршрутах сягає двохсот.

Пасажири вважають, що проїзд у міських маршрутках не коштує і нинішньої ціни через низьку якість сервісу, брудні салони, хамство водіїв, велику кількість нещасних випадків та ДТП за участю громадського транспорту.

Та перевізники застерігають: якщо вартість проїзду не збільшити, вони не зможуть підготувати транспорт до роботи в умовах холодів – закупити зимові шини тощо. Тоді автобуси взагалі не зможуть вийти з парків, і херсонцям доведеться пересуватися не інакше, як пішки чи на таксі.

А таксі коштуватиме вдесятеро дорожче, ніж автобуси, навіть за умови впровадження 5-гривневого тарифу.

Оставить комментарий