Андрій Гордєєв відкрив Х Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти»

Андрій Гордєєв відкрив Х Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток»

29 вересня у місті Нова Каховка( Херсонська область) відбулося урочисте відкриття  ювілейного Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв привітав всіх учасників Форуму та відзначив: «Розвиток інвестиційної діяльності Херсонщини є одним з пріоритетних напрямків економіки регіону, адже закладає довгостроковий фундамент для економічного зростання, надходження фінансів до місцевих бюджетів, створення нових робочих місць, покращення інфраструктури».

Також він додав, що минулого року  Форум зібрав близько 650 учасників з різних країн світу та регіонів України. Сьогоднi ж Херсонщина зустрічає рекордну кількість гостей – близько 750 людей, серед яких представники іноземних торгових представництв і великих компаній, інвестори і бізнесмени, дипломати і державні посадовці, представники міжнародних організацій, країн-членів ЄС і близько 50 мас-медіа.

Крім того, напрямок цьогорічного Форуму – це позиціонування Херсонщини як платформи для екоінвестицій. Концепція заходу буде присвячена перспективам розвитку «зеленої економіки» в Україні, а також можливостям, які відкриваються на Херсонщині для втілення «зелених проектів».
Насамкінець Андрій Анатолійович побажав учасникам Форуму плідної роботи та конструктивної співпраці.

Оставить комментарий