Директору сміттєзвалища ІТАКА Олександру Тяну світить тюрма

Картинки по запросу суд

Згідно інформації, отриманої Інтернет виданням з власних джерел, Державною екологічною інспекцією у Херсонській області направлено до прокуратури області та Головного управління Національної поліції у Херсонській області матеріали щодо збитків, заподіяних державі недоброчесними діями фірми ТОВ «ТД ІТАКА» на загальну суму більше ніж 260 тис. грн.

Враховуючи особливо великий розмір збитків, заподіяних державі ІТАКОЮ, розпочато досудове розслідування кримінальної справи за фактом самозахоплення земель та приведення їх у непридатне становище,повідомляє Newscity.

Екологічно небезпечне забруднення ґрунтів у найближчий час буде підтверджено лабораторними дослідженнями Держекоінспекції у Херсонській області, яка тримає на постійному контролі питання безпечного функціонування міського сміттєзвалища.

Журналісти нашого видання провели власне розслідування, згідно якого горе-директору Олександру Тяну «світить» значний строк позбавлення волі за умисне приведення земель території звалища твердих побутових відходів до стану небезпечного для мешканців міста Херсона.

Оставить комментарий