Генштаб розповів подробиці прольоту безпілотників над об’єктами ЗСУ в Херсонській області

В одному з випадків затримали трьох осіб

Генштаб повідомив подробиці прольоту безпілотників над військовими об’єктами в Черкаській і Херсонській областях.

Як уточнили в прес-службі відомства, в Смілі Черкаської області безпілотник пролітав на висоті близько 150-200 метрів і спостерігався протягом 10 секунд.

Вартовий, який помітив літальний апарат, вогонь на поразку не відкривав, тому що БПЛА знаходився в секторі, в якому стрілянина заборонена. Під час огляду території військової частини по маршруту руху безпілотника виявили електронний маячок з автономним джерелом живлення.

У той же день біля військової частини в Чорнобаївці Херсонської області військовослужбовці затримали трьох осіб, які запускали безпілотник.

У повідомленні зазначається: “3 жовтня 2017 року близько дев’яти годин вечора, незважаючи на численні попередження в засобах масової інформації щодо впровадження у військових частинах ЗСУ посилених охоронних заходів, чотири жителя Херсона провели запуск квадрокоптера і направили його на територію частини, яка виконує важливі завдання щодо захисту наших південних рубежів.

Спроби молодих відразу ж були припинені СБУ спільно з військовослужбовцями Збройних сил Міноборони, безпілотник вилучено.

Тривають невідкладні слідчі дії. Затримані дають пояснення правоохоронцям щодо справжніх мотивів та мети використання ними квадрокптера поруч з військовою частиною”.

Після огляду пристрою встановлено, що це квадрокоптер-іграшка без ознак носіїв технічних пристроїв відео- і фотоспостереження.

Відзначається також, що протягом 2017 року ЗСУ зафіксували 72 випадки застосування безпілотників в районі розташування військових частин. Були затримані 26 осіб.

Раніше повідомлялося, що військові зафіксували прольоти двох безпілотників над військовими об’єктами в різних областях України.

Оставить комментарий