Андрій Гордєєв: «Гордо несіть звання курсанта і пам’ятайте про Херсонщину та Україну!»

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Андрій Гордєєв: «Гордо несіть звання курсанта і пам'ятайте про Херсонщину та Україну!»

7 жовтня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь в урочистому ритуалі посвяти у курсанти Державного вищого навчального закладу «Херсонське морехідне училище рибної промисловості», який відбувся на площі перед Обласним музично-драматичним театром ім. М. Куліша.

«Сьогодні ви зробили чи ненайголовніший крок у своєму житті – присвятили себе морській справі. Мене переповнює почуття гордості за те, що Херсонщина має такий освітній, науковий потенціал. Я маю до кожного з вас прохання: гордо несіть звання курсанта і пам’ятайте про Херсонщину та Україну!», – звернувся Андрій Гордєєв до присутніх.

Також очільник області зазначив, що представники влади, мають на місці формувати той потенціал, за яким би майбутні мореплавці мали змогу ходити по Дніпру, працювати на українські судохідні компанії, під державним прапором України.

«На жаль в нашій державі немає відповідного флоту. Але ми над цим працюємо. Сьогодні є пряме доручення Президента України щодо відновлення Дніпра, як судоходного. І Херсон – одне із пріоритетних міст, яке отримає від цього зиск. У нас запрацюють суднобудівні та судоремонтні компанії. Це все заради того, щоб Херсонщина відродилася, як суднобудівний, судохідний край», – зауважив голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Гордєєв.

 

Під час заходу майбутні курсанти присягнули на вірність морю та обраній професії. Слово для оголошення тексту урочистої клятви було надано  курсанту гр. С-271 Ярославу Щукіну. Після цього курсантам нового набору їх старші товариші одягнули священний символ – морський комір (гюйс), який відтепер вони можуть носити по праву, повідомляє Новости Херсона | Newscity з посиланням на прес-службу ХОГА.

«Розвивайте свій інтелект, ростіть духовно, шануйте своїх батьків і викладачів, будьте гідними славних бойових і трудових традицій старших поколінь випускників  училища», – побажав начальник училища Костянтин Стасюк.

Наприкінці настоятель Свято-Миколаївського морського собору, отець Сілуан провів молебень благословення майбутнім морякам.

Лента новостей

В Херсоне глава ОСМД сломал женщине руку

В редакцию издания «Херсон Newscity» обратились жильцы одного из...

В Верховной Раде обещают бесплатную COVID-вакцинацию всем

Власти найдут сpедства, чтобы обеспечить всех укpаинцев бесплатной вакциной...

Подробности ДТП в центре Херсона

Около 6:30 утра столкнулись минивен и внедорожник охранной службы...

На розвиток аеропорту «Херсон» планують витратити 632 мільйони гривень

Департамент інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації розробив проєкт програми...

“Укpзaлiзниця” зaпуcкaє нoвий пoтяг Ужгopoд-Xepcoн-Ужгopoд

AT «Укpзaлiзниця» зaпуcкaє пoтяг 5/6 cпoлучeнням Ужгopoд-Xepcoн-Ужгopoд. З 24 гpудня...