У одному із сіл Голопристанського району пройшла акція “Розмалюй своє життя вишиванкою”

 
 Для жителів села Чорноморське Голопристанського району їх село є чимось набагато, незрівнянно більшим і ширшим поняттям, тісний зв’язок з природою, праця на землі формує особливе ставлення до рідної землі, до людей, до батьківщини.
  За ініціативи сільських жінок розпочата кропітка та цікава робота по збереженню історично – культурної спадщини села, по відродженню звичаїв та традицій які народилися в цій громаді. Створений Центр активності сільської жінки на базі бібліотеки ( за проектом ” Укріплення ролі сільських жінок у розвитку територіальних громад Херсонської області ” ) відкрив нові можливості для односельців, він став осередком освітнього – культурного виховання жителів, заснованого на активності та згуртованості людей, передає  Newscity.
  Сільські жінки започаткувавши акцію ”Розмалюй своє життя вишиванкою” заохотили багатьох односельців до цієї ініціативи і вже сьогодні старі занедбані плити в парковій зоні перетворилися на красиву розписну огорожу яка дійсно стала прикрасою села. Своїми руками та щирим бажанням жінки відроджують своє рідне село бо вони в нього дуже закохані. Ось так народжуються ідеї та втілюються в життя!
  Ініціатива впроваджується в межах вищезгаданого проекту Херсонским областним центром «Успішна жінка» в рамках проекту «Регіональні голоси за демократію – побудова мостів для демократії » DVV International in Ukraine, при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини.
 

Оставить комментарий