ПАТ “Херсонгаз” змушене припинити постачання газу до херсонських квартир

У м. Херсон – критична ситуація із обслуговуванням внутрішньобудинкових газових мереж – про це ПАТ “Херсонгаз” повідомляє у Фейсбук. У зв’язку із відмовою балансоутримувачів/управителів багатоквартирних будинків укладати з Оператором ГРМ, яким в Херсонській області є ПАТ “Херсонгаз”, договорів на експлуатацію складових газорозподільної системи, у м.Херсон склалася критична ситуація із обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, повідомляють Новости Херсона|Newscity.
Вимогою абз. 3 п. 2 глави 1 розділу ІІІ Кодексу ГРМ зазначається, що для внутрішньобудинкових газових мереж, які є ГРМ, взаємовідносини між їх власником (балансоутримувачем, управителем) і Оператором ГРМ здійснюються виключно на умовах договору на експлуатацію складових газорозподільної системи за формою, визначеною у додатку 3 до Кодексу.
На сьогодні житлово – експлуатуючі організації не можуть забезпечити утримання в належному стані внутрішньобудинкових газових мереж багатоквартирних житлових будинків, що в свою чергу провокує виникнення аварій з непередбачуваними наслідками.
ПАТ “Херсонгаз” не може відповідати за надійність не забезпеченої технічним обслуговуванням системи газопостачання і змушене розпочати заходи по припиненню розподілу природного газу до багатоквартирних житлових будинків на виконання вимог п. 5.7 глави 5 розділу V Правил безпеки систем газопостачання:
– ЖЕК ЖСК “Дніпровець: вул. І.Кулика, 114-б, вул. І.Кулика, 126-б;
– КП “Таврійський: вул. Репина, 5, вул. Сенявіна, 156, корп. 4;
– КП “Центр”: пр-т. Будівельників, 11, пр-т. Будівельників, 13;
– ТОВ “КП Центр”: вул. Уварова, 6, вул. Р. Люксембург, 3-а;
– ПП ПЖЦ “Аріадна”: вул. Московська, 9/7, пр-т. Ушакова, 40;
– ПП “Жилтранс”: вул. Декабристів, 69, вул. Декабристів, 67;
– ТОВ “Старий Центр”: вул. 9 Січня, 28, пров. Спартаковський, 33;
– ЖЕК № 1 Суворовського району: вул. 21 Січня, 31/34, пров. Готельний, 9;
– КП “Дніпровський”: вул. Шовкуненко, 80, 82;
– ТОВ КП “Шумен”: вул. Робоча, 203-а, 203;
– ТОВ “Україна”: вул. Котляревського, 78, 94.

Оставить комментарий