Волонтери привезли херсонцям привіт зі словами подяки з передової

Волонтери привезли херсонцям привіт зі словами подяки з передової (фотозвіт)
 

Днями херсонські волонтери повернулися з передової.

Їздили, як зажди, не с пустими руками.

Привіт мешканцям Херсона від наших захисників фейсбуці передала волонтер Галина Уманець, до вдячних слів додала й фотозвіт про поїздку:

Від бійців низький уклін і щира подяка Вам, дорогі херсонці, за Вашу допомогу, за ваш вклад у перемогу нашої країни.

Спілкувалися з хлопцями з різних підрозділів, медроти, блокпостів. Зустрічали багато наших земляків-херсонців. Супроводжував нас по всіх позиціях прес-офіцер, за що йому велике ДЯКУЄМО.

Ми всі на дуже позитивних емоціях, хочеться сказати, що наші українські воїни – САМІ НАЙКРАЩІ, САМІ МУЖНІ, САМІ СМІЛИВІ!!!

У медроті дуже зраділи лікам, вимірювачу тиску, цукру. Поки ми з ними спілкувалися, з позицій прибули медсестрички. Показали нам кімнату, де надають першу допомогу пораненим бійцям.

Хлопці такі раді були наборам ключів для ремонту, чорній плівці для бліндажів, інструментам, бо це у них дефіцит.

Дуже нагальна потреба зараз -це утеплювачі на бліндажі, скоби, інструменти, ключі, бумага для прінтера А-4, фрукти, овочі.

На одному з блокпостів нас зупинив військовий для перевірки документів, коли дізнався, що ми з Херсона, дуже зрадів і посмішка на все обличчя, бо сам з Херсона, передає Новости Херсона/Newscity.

Ще хочеться сказати за села на передовій. Багато домівок покинуті, а в тих будинках, де залишилися люди, віє таким смутком, безнадійністю, розрухою, що аж серце крається. Не видно людей, не чути дитячого сміху, тільки журба і якесь “не життя”.

Спитали у командира, чи далеко від нас ворог, каже через 300 метрів.

Ще б написали багато вам про передову, але деяке не можна та і не хочеться Вас втомлювати довгою розповіддю. Та і фоток багато і втомливо дивитись, та це одна із сторін нашого життя, дуже болюча…

Жодного із населених пунктів не вказуємо, так треба.

Дякуємо всім, хто долучився до збору на передову!

Любимый Херсон

Оставить комментарий