Депутати Херсонської облради “взяли слід” смердючого запаху

Фото Миколы Ставицького. Останнім часом херсонців дошкуляє неприємний запах не тільки в переносному, але й в прямому сенсі цього слова.

Про це повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Сморід періодично огортає Херсон. Яке її походження і наскільки такі непередбачувані “газові атаки” небезпечні для городян розглядає депутатська комісія облради.Сьогодні депутати Херсонської облради, що називається, виїхали в поле, щоб особисто зайнятися пошуком джерела неприємного запаху, який протягом декількох днів скаржилися херсонці.

Довго шукати не довелося. Між Херсоном і Степановкой ними були виявлені купи курячого посліду, який і виділяє такий “приємний” запах.

«Куряче лайно від світанку до закату».
Саме так почався день для членів виїзної комісії по встановленню причини смердючого запаху який кілька днів не давав спокою мешканцям Херсона. 
Виїхавши за Степанівку в полях вже стоїть сморід. Ось це поле на фото завалено курячим лайном від якого тхне в усі сторони. 
І таких точок смердіння як я зрозумів навколо Херсона багато. Місце звідки все це вивозиться вже відоме. Їдемо далі“, – розповів в facebook про побачене і “униюхане” депутат облради Микола Ставицький. На зроблених їм фотографіях – виявлені купи посліду.
Фото Миколы Ставицького.
Фото Миколы Ставицького.
Фото Миколы Ставицького.

Оставить комментарий