Обласні депутати знайшли джерело сморіду у Херсоні

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фото Миколы Ставицького.

В Херсонській обласній раді закінчилась нарада, присвячена пошуку причини забруднення сморідом повітря в Херсоні та близлежачих селищах.

Про це на сторінці у соцмережі повідомляє радник голови обласної ради Микола Ставицький, передає Новости Херсона/Newscity.

“Так, комісія в склад якої входять представники екологічної інспекції, ветеринарної служби, поліції, фіскальної служби, та інші, відвідали птахофабрику в с. Східне, Білозерського району. Від побаченого я особисто був шокований. Прямо за територією фабрики знаходиться ціле поле, на якому викидається куряче лайно. Продукти біологічного розпаду, такі як мертві тушки в перемішку з пір’ям лежать та гниють просто неба”. 

Фото Миколы Ставицького.

Читайте також: ДЕПУТАТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛРАДИ «ВЗЯЛИ СЛІД» СМЕРДЮЧОГО ЗАПАХУ

“Представники фабрики відмовили в допуску на перевірку контролюючим органам, так як в жовтні місяці підприємство було перереєстровано. Також вимагали видалитись й журналістам. А припис на перевірку був написаний вже на неіснуюче підприжмство. Як ми вже узнали, така перереєстрація ведеться дуже часто. 


Виникає питання, як управління Держпромнагляду надало дозвіл на ведення діяльності підприємству, коли навіть не озброєним оком зрозуміло що як мінімум його треба закрити до усунення усіх порушень. На це питання на нараді так і не була почута відповідь представника вищезгаданої установи. 


Адже ж сьогодні цим сморідом почали дихати й херсонці. Це екологічна катастрофа, яка допущена з вини конкретних контролюючих відомств, які допустили той мрак який ми сьогодні побачили. 


В найближчі дні комплексна комісія знову вирушить з перевіркою, та з приписом де вказано правильний адресат. Виникає питання, чи захочуть тоді впустити комісію куркомерсанти на територію фабрики. Чи знову громадськості брати в свої руки наведення порядку в країні!?”

Фото Миколы Ставицького.

Читайте також: ПОИСКИ ИСТОЧНИКА ВОНИ В ХЕРСОНЕ ПРИВЕЛИ К ПТИЦЕФАБРИКЕ, НО КОМИССИЮ ТУДА НЕ ПУСТИЛИ (ВИДЕО)

Лента новостей

Команда мэра создаёт сомнительные коммунальные учреждения

В Херсоне команда мэра Игоря Колыхаева, несмотря на предвыборные...

Мaйбутнi жуpнaлicти XДУ poзpoбили пpoєкт влacнoї тeлecтудiї

Нaпpикiнцi нaвчaльнoгo poку пepшoкуpcники cпeцiaльнocтi Жуpнaлicтикa Xepcoнcькoгo дepжaвнoгo унiвepcитeту...

Співробітник поліції підозрюється у вчиненні хуліганських дій із застосуванням зброї

Зa прoцесуaльнoгo керівництвa Херсoнськoї oблaснoї прoкурaтури, у спoсіб, передбaчений...