Віталій Кучерук – новий директор комунального підприємства “Херсонські авіалінії”

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

IMG_2530

Депутати підтримали 50 голосами кандидатуру Віталія Кучерука на посаду директора комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Херсонської обласної ради.

З квітня 2017 року Віталій Кучерук виконує обов’язки директора КП «Херсонські авіалінії». На сьогодні в аеропорту працюють регулярні рейси до Стамбула, Анталії, Києва. А нещодавно запущено рейс до єгипетського міста Шарм-еш-Шейх. В перспективі – відкриття нових маршрутів до Польщі, Білорусії, Болгарії, що дозволить збільшити пасажиропотік з 1 до 1,5 млн на рік, повідомляють Новости Херсона|Newscity з посиланням на сайт ХОДА.

За час роботи Віталія Кучерука покращено сервіс обслуговування пасажирів та введено нову послугу – бронювання та замовлення авіаквитків онлайн на офіційному сайті «Херсонських авіаліній».

Нагадаємо, конкурс на вказану посаду відбувся 12 жовтня. З двох кандидатів презентація нинішнього виконуючого обов’язки директора аеропорта сподобалася членам комісії найбільше.

Контракт з Віталієм Кучеруком буде укладено строком на 3 роки.

Лента новостей

Судова експертиза назвала причину масової гибелі птахів у заповіднику “Асканія-Нова” на Херсонщині

У Хaрківськoму нaукoвo-дoсліднoму інституті судoвих експертиз встaнoвили причину зaгибелі...

Украинские пограничники за сутки оштрафовали 12 человек на админгранице с Крымом

В херсoнскoм пoгрaнoтряде Гoспoгрaнслужбы Укрaины oтмечaют, чтo, несмoтря нa...