fbpx

Як депутат облради проводить «зачистку» Палацу молоді

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Пам’ятаєте, як депутат Володимир Шадрін завадив громадській організації «Джин-Рох» орендувати на законних підставах приміщення № 303 на ІІІ поверсі обласного Палацу молоді та студентів?

 

Тоді вся громадськість була обурена та доводила навіть правоохоронним органам, що дані приміщення вже під час проведення конкурсу оренди постійною комісією комунальної власності Херсонської обласної ради були нахабно захоплені громадською організацією депутата Шадріна «АБіМС «Прайд», повідомляє Новости Херсона/Newscity з посиланням на ПІК.

Саме тут його син, Захар Шадрін, як тренер проводив заняття для дітей. Вже 12 квітня Шадрін переписав установчі документи АБіМС «Прайд», видаливши власне прізвище зі всіх рядків в реєстрі (засновники, бенефіціари та ін.) – щоб не було помітно корупційної складової у таких діях.

Зробив це незграбно, тому і до сьогодні зв’язок з юридичною особою здійснюється на особистий номер телефону депутата Шадріна. Проте річ не в цьому. Найцікавіше було потім.

Про мати та бюджет

Так, починаючи з квітня його власні громадські організації «Федерація спортивного, бойового самбо та дзюдо», АБіМС «Прайд» та ще якісь підставні, почали просто «користуватись» даним приміщенням в обласному Палацу молоді та студентів без оформлення договору оренди, нібито з почасовою оплатою за користування.

Спеціалісти пояснюють — монтаж та демонтаж татамі з розміром всієї підлоги, з подальшим складанням матів та дбайливим згортанням покриття, зайняв би майже добу та потребував десятка підготовлених вантажників. А тепер на хвилинку уявить, що це робиться кожного дня протягом 7 місяців.

Вам смішно? Але збитки для обласного бюджету такими діями за цей період становлять, як мінімум, 30 тис грн.

Як зросла оренда для конкурента

Цього Шадріну виявилось замало. І з липня 2017 року він почав цькування громадської організації «Спортивний клуб «Шторм», яка розміщується майже поруч з вищезгаданими приміщеннями № 303.

На меті у нього було розірвати договір оренди між Палацом молоді та студентів та спортивним клубом «Шторм», який є особистим конкурентом справі Шадріна та його синів у залученні дітей міста Херсона до занять самбо та бойового самбо.

На які тільки хитрощі не йшли теперішній директор закладу Володимир Яценко та людина, яку привів у цей колектив Шадрін і якій «пророкують» стати наступним директором Палацу молоді та студентів — Олена Звягіна.

Вони і квадратні метри приміщень де розташований СК «Шторм» перемірювали, і кімнати об’єднували (було 3 — стало 5), і оцінку нової ринкової вартості приміщень робили, щоб початкова вартість оренди за місяць зросла у майже 5 разів, і це без урахування обов’язкових комунальних платежів.

Тобто викручувалися як могли, аби вгодити Шадріну. Після таких упереджених маніпуляцій СК «Шторм» навряд чи зможе оплачувати оренду у Палаці молоді та студентів, оскільки плата за місяць буде становити понад 12 тис. грн.

Така сума не підйомна для громадської організації, де самбо займаються близько 120 дітей, для батьків яких, у переважній більшості, 100 гривен — це великі гроші.

Про бонуси та переваги

Палац молоді та студентів — це майже стратегічний об’єкт для розвитку та організації занять з будь-якого виду єдиноборств у місті Херсоні та області.

Тому, що там: просторі приміщення, великі вікна (тобто багато сонячного світла), привабливе місце розташування з транспортними розв’язками, нещодавно проведено ремонт та забезпечено опаленням у зимовий період та ще багато іншого на кшталт роздягалень, вахтерів, прибиральниць.

Та найголовніше — у будівлі є можливість проводити змагання з єдиноборств аж до всеукраїнського рівня. Бонусів можливо перераховувати ще безліч. Тому всім фахівцям відразу стає зрозуміло, чому депутат Шадрін хваткою бультер’єра вчепився у Палац молоді та студентів.

Бо тільки тут він зможе поставити на ноги власних дітей, «забронювавши» для них найкращі приміщення, які він особисто «відіжме» у херсонської громади.

«Динамо» — ще один об’єкт для комбінатора від спорту

Конкурентів від спорту він гарантовано спровадить у зруйновану будівлю спортивного комплексу «Динамо», яка в аварійному стані та ще й до того, не має дозволу на введення в експлуатацію. ЇЇ він захопив у жовтні 2016 року, імовірно з метою перепродажі.

Але ще не час, багато до неї уваги. Та і вигляд у неї бідненький, великих грошей не заплатять. І ось у великого комбінатора Шадріна з’являється план.

Він у майже зруйновану будівлю призначає підконтрольних собі адміністраторів, які починають зазивати, вибачайте за порівняння, «лохів» від спорту, обіцяючи їм в оренду приміщення за умови участі у спільному ремонті будівлі.

Але є одне «але»: договір оренди, який би орендарям гарантував, у крайньому випадку, звернення до господарського суду з «лохами» не підписують.

Їм пропонують договір про спільну діяльність, де у окремому додатку зобов’язують щомісячно сплачувати гроші, типу за оренду, і обов’язково вказують на необхідність вкладання грошей на капітальний та поточний ремонт будівлі за першою вимогою управителів будівлі.

Термін дії такої співпраці – один рік. А далі — ніхто нікому нічого не винен. На жаль, «наївні» знаходяться, наприклад, є спортивний клуб, керівник його вклав багато власних коштів, зробив ремонт, але на руках має лиш папірець про спільну діяльність….. І жодних гарантій. Для власних синів Шадрін такої долі не бажає, тому їх там і немає.

Все стало зрозуміло у жовтні. У всіх школах мікрорайону ХБК з’являються реклами-оголошення, що у Палаці молоді та студентів для дітей 6 днів на тиждень відкриті секції дзюдо, самбо та бойового самбо. Особливо наголошується, що заняття безкоштовні і надаються номери телефонів Палацу.

Подзвонивши туди, вас або перенаправляють на телефон помічниці депутата Шадріна з питань роботи його федерації — Аню або кажуть, що вам передзвонить тренер і все розкаже. Все це схоже на роботу секретної розвідувальної організації, а не комунального закладу.

Зачистка Палацу від конкурентів

Підсумовуючи – депутат Шадрін «зачистив» територію Палацу молоді та студентів від конкурентів з занять дзюдо, самбо та бойового самбо. Працевлаштував власного сина Захара, і, по факту, монопольно захопив об’єкт комунальної власності. Продовжує обкрадати громаду області, цинічно не оформлюючи оренду приміщень.

І байдуже йому до спортсменів, тренерів, інших представників сфери спорту, культури, освіти….

Лента новостей

Цього року 7903 жителі Херсонської громади отримали власний податковий номер

Пoвний спектр aдміністрaтивних, кoнсультaційних тa інфoрмaційних пoслуг плaтники мoжуть...

Триває реконструкція міжнародного аеропорту “Херсон”

У Міжнaрoдний aерoпoрт “Херсoн”, прoдoвжується рекoнструкція злітнo-пoсaдкoвoї смуги в...

В Олешках виявили нелегальну АЗС

Фaхівці Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Автoнoмній Республіці...

Понад 4 млн водних біоресурсів вселено в водойми Херсонської області

Пoпoвнення пoпуляцій вoдних біoресурсів є стрaтегічнo вaжливим для рибнoгo...