Мільйон на ремонт будинку родичів мера

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Картинки по запросу vbrjkftyrj

Багатоквартирний будинок по вулиці Робочій, 76-А в Херсоні планують відремонтувати за майже мільйон гривень.

Таку суму було виділено за рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради. Про це повідомляє Новости Херсона/Newscity з посиланням на Департамент ЖКГ.
Перед голосуванням виконавчого комітету Херсонський міський голова Миколаєнко Володимир Васильович повідомив присутніх про конфлікт інтересів – у цьому будинку проживає родина його дочки та неповнолітні онуки.

На час проведення ремонтних робіт вхід для мешканців будинку зробили з іншого боку, пробивши стіну бібліотеки №3 Херсонської централізованої бібліотечної системи. Як це вплине на роботу бібліотеки – поки що невідомо. Як раніше було озвучено окремими депутатами Херсонської міської ради, бібліотеки в місті потрібно або закрити, або приєднати до шкільних, а у звільнених таким чином приміщеннях облаштувати культурно-розважальні клуби.

Також хочеться відмітити, що не всім пощастило так, як мешканцям будинку, де живуть родичі міського голови. Наприклад, багатоквартирний будинок по вулиці Людвіка Заменгофа (раніше – вулиця Благоєва), 4-Г комісія не визнала аварійним і виділення коштів на ремонтні роботи не проводилось, незважаючи на те, що мешканці будинку навіть захоплювали приміщення приймальні Херсонського міського голови та ночували там кілька днів. Ініціатором захоплення приміщення в адміністративній будівлі виступив екс-кандидат в народні депутати України по 183 округу, голова “Соціалістичної партії України” Кива Ілля Володимирович. Кива оголошував, що мешканці будинку оголосять голодування для скорішого вирішення їх проблем, але голодування не відбулось – хтось приніс голодуючим їжу прямо до приймальні Херсонського міського голови.

Лента новостей

На Херсонщині засуджено чоловіка за напад на сім’ю із застосуванням зброї

Зa публічнoгo oбвинувaчення Білoзерськoгo відділу Oлешківськoї oкружнoї прoкурaтури 53-...

Депутати облради попросять грамоту для дружини охоронця полів Колихаєва

Депутaти Херсoнськoї oблaснoї рaди плaнують внести клoпoтaння дo Верхoвнoї...

Українська армія отримала майже 147 млн гривень від Херсонщини

Зa січень-трaвень 2021 рoку плaтники пoдaтків Херсoнщини перерaхувaли дo...

Конвойна служба обласного главку поліції провела тактико-спеціальні навчання в міському суді

Прaцівники рoти кoнвoйнoї служби пoліції Херсoнщини спільнo з військoвoслужбoвцями...

Тендеры ЖКХ: в Херсоне на госзакупках “распилят” 26 млн гривен

Перед выборами команда Колыхаева утверждала, что он очень богатый...