Мільйон на ремонт будинку родичів мера

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Картинки по запросу vbrjkftyrj

Багатоквартирний будинок по вулиці Робочій, 76-А в Херсоні планують відремонтувати за майже мільйон гривень.

Таку суму було виділено за рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради. Про це повідомляє Новости Херсона/Newscity з посиланням на Департамент ЖКГ.
Перед голосуванням виконавчого комітету Херсонський міський голова Миколаєнко Володимир Васильович повідомив присутніх про конфлікт інтересів – у цьому будинку проживає родина його дочки та неповнолітні онуки.

На час проведення ремонтних робіт вхід для мешканців будинку зробили з іншого боку, пробивши стіну бібліотеки №3 Херсонської централізованої бібліотечної системи. Як це вплине на роботу бібліотеки – поки що невідомо. Як раніше було озвучено окремими депутатами Херсонської міської ради, бібліотеки в місті потрібно або закрити, або приєднати до шкільних, а у звільнених таким чином приміщеннях облаштувати культурно-розважальні клуби.

Також хочеться відмітити, що не всім пощастило так, як мешканцям будинку, де живуть родичі міського голови. Наприклад, багатоквартирний будинок по вулиці Людвіка Заменгофа (раніше – вулиця Благоєва), 4-Г комісія не визнала аварійним і виділення коштів на ремонтні роботи не проводилось, незважаючи на те, що мешканці будинку навіть захоплювали приміщення приймальні Херсонського міського голови та ночували там кілька днів. Ініціатором захоплення приміщення в адміністративній будівлі виступив екс-кандидат в народні депутати України по 183 округу, голова “Соціалістичної партії України” Кива Ілля Володимирович. Кива оголошував, що мешканці будинку оголосять голодування для скорішого вирішення їх проблем, але голодування не відбулось – хтось приніс голодуючим їжу прямо до приймальні Херсонського міського голови.

Лента новостей

Херсонцы во время сессии горсовета собрали митинг

Ceгoдня yтpoм нecкoлькo дecяткoв xepcoнцeв coбpaлиcь пoд cтeнaми гopoдcкoгo...

В Херсоне для Колыхаева купят новую мебель на 117 тыс грн

Пока в Херсоне шли протесты из-за повышения тарифов на...

Херсонський виш планує збудувати власну електростанцію

Власну електростанцію зі 144-х сонячних батарей планує встановити у...

В Херсоне глава ОСМД сломал женщине руку

В редакцию издания «Херсон Newscity» обратились жильцы одного из...