Андрій Гордєєв на честь ювілею подарував зірку

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Андрій Гордєєв подарував зірку

17 жовтня в обласному муздрамтеатрі відбулися урочистості з нагоди 100-річчя від дня утворення Херсонського державного університету.

Повідомляє Новости Херсона/Ntewscity.

З вітальним словом до викладацького колективу та студенства звернувся голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв:

“Дякую колективу університету за самовіддану працю, глибоке розуміння важливості підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів, спроможних плідно працювати на благо нашої Батьківщини.Бажаю всім вам миру, міцного здоров’я, щасливої долі, довгих і плідних літ життя, творчої наснаги та успіхів у нелегкій, але надзвичайно потрібній праці”.

На захід очільник області прийшов з подарунком, і дуже оригінальним – дипломом, який засвідчує, що на честь найстарішого закладу Таврійського краю названо зірку у сузір’ї Скорпіон. Зірку зареєстровано в Українському астрономічному каталозі УКРАСТРО, який підтримує й у якому реєструє та зберігає буквені назви зірок і незоряних космічних об’єктів українська громадська організація Астрономічний союз.

“Ставте собі за мету найвищі цілі, найвищі зірки, і ви обов’язково їх будете досягати. Удачі вам і успіхів! Нехай береже вас ваша зірка!” – підсумував Андрій Гордєєв.

Довідково: Херсонський державний університет був заснований під час Першої світової війни на базі евакуйованого в Херсон Юр’ївського учительського інституту в листопаді 1917 року, де навчалося  60 студентів, а навчально-виховний процес забезпечували 8 викладачів.На даний час Херсонський державний університет відомий як в Україні, так і за кордоном, передусім, науковими школами і досягненнями своїх випускників.
Сьогодні в Херсонському державному університеті – 12 факультетів, на яких навчається понад 6 тисяч бакалаврів і магістрів на денній та заочній (дистанційній) формах навчання за 51 спеціальністю 17 – тьох галузей знань.Освітній процес в університеті на 50 кафедрах здійснюють понад 600 викладачів, з яких 66 докторів наук, професорів та 333 кандидати наук.

Лента новостей

На Херсонщині взято під варту підозрюваного у розбійних нападах, який протягом трьох років переховувався

Херсoнськoю oблaснoю прoкурaтурoю здійснюється прoцесуaльне керівництвo у кримінaльнoму прoвaдженні...

За вирощування та зберігання конопель чоловік може провести за ґратами до 7 років

Oлешківськoю oкружнoю прoкурaтурoю дo Білoзерськoгo рaйoннoгo суду скерoвaнo кримінaльне...