Директор КП «Дорожник» прокоментував ситуацію з затопленням вулиць

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Директор КП «Дорожник» Валентин Чесноков повідомив про хід робіт з ліквідації наслідків зливи на автошляхах в Херсоні.

Про це він написав у Фейсбуці, передає Новости Херсона/Newscity.

«Сьогодні з ранку бригада КП «Дорожник» усувала в місті наслідки дощу, – заявляет он. – В черговий раз приємно взаємодіяти з єдиною службою 15-80 і диспетчерами КП «Херсонелектротранс». Зливоприймачі були очищені від листя: Одеська площа, Кулика 129, Ушакова-Молодіжна, Ушакова-Козацький, проспект Сенявіна та в інших місцях. Перевірили роботу тих ділянок, на яких проводилася прочищення всієї системи.

«Горезвісна» калюжа на Перекопської біля Катерининського собору вже історія. Так само як і на проспекті Сенявіна. Роботи ще дуже багато. Додають її вантажівки, які «без перевантаження» ламають чавунні зливоприймачі. Перехрестя 200 років-Вишнева поставили в план на зниження лійки для кращої роботи.

 Це звичайно проблему не вирішить до кінця, так як труба з вулиці Вишнева входить в систему 200 років під прямим кутом. Тому поки не зійде вода з проспекту буде невеликий час скупчення води на цьому перехресті.

 На Перекопській в районі проспекту Текстильників пониження дороги якраз між двома зливопріймачами, тут ми поки нічого зробити не зможемо. Це буде враховано при капітальному ремонті. Роботи ще дуже богато, не все вирішується одразу, але проблемні міста знаємо і діємо».

Лента новостей

Херсонцы во время сессии горсовета собрали митинг

Ceгoдня yтpoм нecкoлькo дecяткoв xepcoнцeв coбpaлиcь пoд cтeнaми гopoдcкoгo...

В Херсоне для Колыхаева купят новую мебель на 117 тыс грн

Пока в Херсоне шли протесты из-за повышения тарифов на...

Херсонський виш планує збудувати власну електростанцію

Власну електростанцію зі 144-х сонячних батарей планує встановити у...

В Херсоне глава ОСМД сломал женщине руку

В редакцию издания «Херсон Newscity» обратились жильцы одного из...