Активісти у Херсоні не дочекалися Наталію Королевську в аеропорту

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

У День Гідності та Свободи Опозиційний блок вирішив провести свій з’їзд у Херсоні.

В якості віп-гостя на заході мала бути присутня Наталія Королевська. Зі своїх джерел активісти дізналися, що Королевська має прилетіти у Херсон літаком, тому з 13-ї години готові були «зустрічати» екс-регіоналку в аеропорту, передає Новости Херсона/Newscity з посиланням на ПІК.

Королевська київським літаком не прилетіла. Мабуть, не схотіла, щоб її зустрічали. Кажуть, що разом зі своїм однопартійцем Новинським вона машиною приїхала до херсонського Судозаводу, де проходить захід Опозиційного блоку.

Херсон вже має досвід «зустрічі» політиків, які ганебно ставляться до всього проукраїнського та відкрито хають все, що відбувається у нашій державі. У квітні 2014 року активісти не дозволили тоді кандидату у Президенти Михайлу Добкіну зійти з літака у херсонському аеропорті. Екс-губернатора Миколу Костяка, який його зустрічав, облили зеленкою. Читайте також: Костяк постраждав від яєць та зеленої рідини.

Лента новостей

Судова експертиза назвала причину масової гибелі птахів у заповіднику “Асканія-Нова” на Херсонщині

У Хaрківськoму нaукoвo-дoсліднoму інституті судoвих експертиз встaнoвили причину зaгибелі...

Украинские пограничники за сутки оштрафовали 12 человек на админгранице с Крымом

В херсoнскoм пoгрaнoтряде Гoспoгрaнслужбы Укрaины oтмечaют, чтo, несмoтря нa...

Мешканець Херсонщини напад на літню пару за 200 гривень

Двoє злoвмисників нaпaли нa літнє пoдружжя. Oдин з них...