Жители аварийного дома на ул. Заменгофа в Херсоне встретятся с чиновниками Минрегионразвития

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Сегодня жители аварийного дома на ул. Заменгофа в Херсоне встретятся с чиновниками Минрегионразвития

Аварийным домом на ул. Заменгофа (Благоева), 4-Г, вроде бы, заинтересовались и городские, и областные власти.

Они неоднократнот выезжали на объект и дом внесли  в список городской Программы отселения домов «гибкой» схемы, сообщает Новости Херсона/Newscity со ссылкой на Гривна. Новый формат

Но жильцы дома все равно не доверяют обещаниям властей и продолжают «кричать» о своей проблеме.

«Жах! Скільки ж можна вже вивчати технічний стан будинку по вулиці Заменгофа( Благоєва) 4г??? Мало того, що будинок внесли до списку під номером 21, так ще й вивчають технічний стан! Це будинок, який розбило в результаті землетрусу 24 вересня 2016 року. Будинок, який рухається кожного дня, стіни не тріскаються, а просто розриваються. У мене на стіні вже злетіло і тріснуло 4 маяки. Люди добрі! Жахіття!!! Замилюють очі мешканцям. Поставили лівньовки. А навіщо вони тепер, коли підвал весь зруйнований, стіни в підвішеному стані, кожен день нові руйнування, східці все більше відходять від основи. Зате ливньовки блищать за 240 тисяч грн. Чекають смертей. Та хіба ж це документ??? У ньому навіть прізвищ відповідальних немає. Документ підписаний мером. Хитрий документ. У списках на відселення нашого будинку немає. А скільки грошей брали на ліцензійну комісію? 64-67 тисяч, а оплатили м. Лубни за експертизу 14 тисяч. А де ж решта???Нам так і не відповіли. Не зрозуміло куди нас внесли у гроб з музикою чи в світле майбутнє 2022 року? До нього ж дожити треба при такому русі будинку! Схаменіться, чиновники, департамент ЖКГ ! Може бути пізно. Але все буде гаразд. ..Знайдеться ж правда і справедливість… Може ж хтось розумний і свідущий візьметься за справу і за декотрих…», – написала в соцсети Татьяна Пикулина.

Жители считают, что прошедшая сессия горсовета, где присутствовали жильцы дома, показала – решение их проблемы умышленно затягивается. Люди надеются, что их услышат в Киеве. Может там адекватно по-человечески решат проблему. Время не ждет, дом может рухнуть в любой момент.

Сегодня представители дома в Киеве должны повторно встретиться с высокими чиновниками из Министерства регионального развития.

Лента новостей

На Херсонщині засуджено чоловіка за напад на сім’ю із застосуванням зброї

Зa публічнoгo oбвинувaчення Білoзерськoгo відділу Oлешківськoї oкружнoї прoкурaтури 53-...

Депутати облради попросять грамоту для дружини охоронця полів Колихаєва

Депутaти Херсoнськoї oблaснoї рaди плaнують внести клoпoтaння дo Верхoвнoї...

Українська армія отримала майже 147 млн гривень від Херсонщини

Зa січень-трaвень 2021 рoку плaтники пoдaтків Херсoнщини перерaхувaли дo...

Конвойна служба обласного главку поліції провела тактико-спеціальні навчання в міському суді

Прaцівники рoти кoнвoйнoї служби пoліції Херсoнщини спільнo з військoвoслужбoвцями...

Тендеры ЖКХ: в Херсоне на госзакупках “распилят” 26 млн гривен

Перед выборами команда Колыхаева утверждала, что он очень богатый...