Володимир Миколаєнко та Акіяма Тецуо обговорили можливості співпраці у галузі сміттєпереробки

10.JPG

Сьогодні міський голова Володимир Миколаєнко зустрівся з Головою представництва японської міжнародної компанії «Марубені Корпорейшн» в Україні Акіямою Тецуо.

З української сторони на зустрічі також була присутня секретар міської ради Олена Урсуленко, зі сторони представництва «Марубені Корпорейшн» в м. Києві – помічник Голови представництва «Марубені Корпорейшн» в Україні Світлана Черничко, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Один із напрямків компанії «Марубені Корпорейшн» – інвестиції в енергетичні проекти, у тому числі з використанням відновлюваних джерел енергії, по всьому світу. Під час зустрічі Акіяма Тецуо розповів про проекти  «Марубені Корпорейшн» і  про те, що японська компанія зацікавлена в інвестиційних проектах на території Херсона. Зокрема, мова йшла про переробку  сміття  та  потенціал використання цієї сировини для виробництва енергії.

«У сміттєпереробці ми дійсно дуже зацікавлені. І останні кілька років шукаємо партнерів, з якими можна було б створити спільне підприємство,  залучивши інвестиції, і віддати в експлуатацію наш діючий полігон, який вже практично вичерпав свої можливості по захороненню сміття. Тому ми готові надати будь-яку інформацію для того, щоб визначити конкретні кроки по реалізації цього проекту», – сказав міський голова Володимир Миколаєнко.

За традицією, наприкінці візиту Акіяма Тецуоу та Світлана Черничко залишили записи у Книзі почесних гостей.

Довідка. «Марубені Корпорейшн» засновано в 1858 році. Це одна з найбільших торгівельних компаній Японії, яка поряд з торговими операціями всередині країни, активно займається експортом та імпортом, бере участь в інвестиційній діяльності, розробці природних ресурсів та інших видах діяльності.

Компанія «Марубені Корпорейшн»  працює в Україні майже 20 років. Вона є лідером серед японських торгівельних компаній виробників електроенергії.

Оставить комментарий