На “Херсонелектротрансі” відремонтували центральну диспетчерську

het.jpg

На МКП “Херсонелектротранс” завершили капітальний ремонт центральної диспетчерської.

Відтепер 4 диспетчери, які працюють позмінно у цілодобовому режимі, а також більше сотні водіїв та кондукторів, мають комфортні умови праці, передає Новости Херсона/Newscity.

“Більше 30 років люди не мали змоги працювати у комфортних умовах. Не було нормальної зони відпочинку, де б водій, або кондуктор могли почекати завершення планового технічного огляду або ремонту. Також був відсутній санвузол, кухня та кімната відпочинку для диспетчерів, що працюють цілодобово”, – зазначає директор “Херсонелектротрансу” Єгор Устинов.

Тепер від старої диспетчерської лишились лише стіни. У максимально короткі терміни тут було відремонтовано дах, підлогу, замінено систему опалення, водопостачання та водовідведення, встановлено нові вікна, світлодіодне освітлення.

Нова диспетчерська обладнана санвузлом, комфортною кімнатою відпочинку для диспетчерів – з ліжкою та шафами для одягу, кімнатою очікування для водіїв та кондукторів. У кухні буде встановлено холодильник, мікрохвильову піч, електрочайник та весь необхідний посуд.

Окрім того, повністю замінено телекомунікації – інтернет, телефон, для диспетчера встановлено новенький комп’ютер.

“Ремонт виконаний повністю за кошти, яке самостійно заробляє підприємство. Люди заслуговують того, щоб працювати в якісних умовах. Сподіваюсь, їхнє відповідальність за власні обов’язки та результативність лише зростатиме”, – підкреслює Єгор Устинов.

У найближчих планах, за словами директора “Херсонелектротрансу”, – ремонт ще двох диспетчерських – по Бериславському шосе біля ТРЦ “Фабрика” та на Шуменському.

Оставить комментарий