Податківці Херсонщини вивчали пенсійне законодавство

Сьогодні працівники Головного управління ДФС у Херсонській області під час економічного навчання опановували новозміни пенсійного законодавства та знайомилися із перевагами користування електронним ресурсом веб-порталу Пенсійного фонду України. Така тема була обрана не випадково, адже про гідне пенсійне забезпечення необхідно подбати змолоду. – передают Новости Херсона| Newscity
Зазвичай на відповідних заходах про зміни у законодавстві своїх колег інформують фахівці фіскального відомства, а цього разу лекторами стали представники Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області. Начальник управління пенсійного забезпечення Марина Кривошей ознайомила присутніх із основними положеннями Закону України від 03.10.2017 № 2148 -VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Звернула увагу на те, що пенсійною реформою не передбачено підвищення пенсійного віку, але введено додаткові вимоги щодо наявності страхового стажу. Відтепер, скасовано спеціальні пенсії для державних службовців, право на призначення пенсії за вислугу років та утримання 15 відс. пенсії у працюючих пенсіонерів. Розмір пенсійних виплат залежить від кількості страхового стажу та заробітної плати. Для його розрахунку запроваджено спеціальну формулу, яка обчислюється виходячи з розміру середньої заробітної плати в Україні за 3 роки перед зверненням за призначенням пенсії, індивідуального коефіцієнту заробітної плати та коефіцієнту страхового стажу.
Також, головний спеціаліст управління інформаційних систем та електронних реєстрів Наталя Реплянчук розповіла про функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. В еру інформаційних технологій такі послуги є доволі поширеними та затребуваними. За допомогою веб-порталу кожен громадянин може у зручний час ознайомитися із власними даними щодо стажу роботи, розміру заробітку, сформувати запит на підготовку документів, подати скаргу тощо. Такий сервіс зацікавив присутніх, для практичного використання та реєстрації на веб-порталі фіскали заповнили необхідні анкети.
Зустріч відбулася у теплій, довірливій атмосфері. Набутими цікавими і корисними знаннями фіскали зможуть поділитися зі своїми рідними та знайомими. Наприкінці навчання спеціалісти Фонду надали усім бажаючим індивідуальні консультації щодо призначення пенсій та страхового стажу.
Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

Оставить комментарий