До 57-ї бригади на передовій в зоні АТО відвезли сьогодні допомогу з Херсона

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Херсонський губернатор радить всім відвідати передову

Вчора, в перший день зими голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв відвідав підшефну 57-му бригаду на передовій в зоні АТО та доставили їм усе необхідне, щоб полегшити умови зимової служби для наших захисників: привезли електрогенератори, медикаменти, продукти харчування та інші речі.

Бійці нашоі 57-мої бригади щодня несуть службу у важких умовах на передовій, щоб ми з вами мали можливість зустріти новорічні свята у мирі та сімейному колі. А значить наш владний та громадський обов’язок – підтримати наших захисників.

Дякую за участь у цій поїздці нашому капелану Сергію Чудинович та депутату Херсонської обласної ради Ігору Йосипенко. Отець Сергій традиційно доставив на фронт Слово Боже, а депутат фракції БПП Ігор Йосипенко – гостинці від земляків з Бериславського району.

Раджу всім відвідати передову, щоб усвідомити завдяки кому тримається сьогодні держава, а також на власні очі побачити до чого призводить «руський мір», з яким сьогодні знову починають загравати деякі політичні сили.

Не забувайте, що в країні йде війна за нашу з вами незалежність, і пам’ятайте, що наше майбутнє захищають сьогодні прості херсонські хлопці, – зокрема, з нашоі 57-Ї бригади.

Від імені всієї Херсонщини передали сьогодні допомогу та привітання для бійців на фронті. А від імені наших воїнів передаємо вітання всім землякам на Херсонщині, – повідомив Андрій ГОРДЄЄВ.

 

 

Лента новостей

За привласнення коштів громадян працівниці поштового відділення Херсонщини загрожує ув’язнення

Херсoнськoю oкружнoю прoкурaтурoю дo Херсoнськoгo міськoгo суду спрямoвaнo oбвинувaльний...

В Херсоне пересмотрели налоговую ставку на жилую недвижимость

В гoрoдскoм сoвете нa кoмиссии пo кoммунaльнoй сoбственнoсти рaссмaтривaли...

Молодь Херсонщини долучається до лав податківців

Рaдo вітaємo перемoжців кoнкурсу нa зaміщення вaкaнтних пoсaд, який...

В Генічеському районі поліцейські виявили конопляний посів

Вчoрa, 9 червня, в рaмкaх відпрaцювaння «МAК-2021» дільничний oфіцер...

Прокуратура повернула державі земельні ділянки вартістю понад 87 млн грн

Суд aпеляційнoї інстaнції визнaв oбґрунтoвaними вимoги прoкурaтури дo кoмунaльнoгo...