Херсонців вчили як не стати жертвою торгівлі людьми й рабства

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Херсонців вчили як не стати жертвою торгівлі людьми й рабства2 грудня Херсонський обласний центр «Успішна жінка» провів у Херсоні вуличну акцію з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби за скасування рабства.

Акція пройшла в межах всесвітньої кампанії 16 Днів Активізму проти гендерно обумовленого насильства. ЇЇ організатори надавали консультативну допомогу пересічним громадянам щодо безпечних подорожей, перебування за кордоном і просто можливих контактів поза домівкою, передает Новости Херсона/Newscity.

Представник ХОЦ «Успішна жінка» Анжела Литвиненко, яка особисто брала участь в акції, зазначила на своїй сторінці у Фейсбук:

«Багато людей вже знають про різні форми торгівлі людьми, тому щиро дякували за інформування, що знатимуть, куди звертатися по допомогу, хоча, звичайно, всі воліють бути якнайдалі від таких пасток. Кожна людина має надію, що з нею це не трапиться. Тому, щоб убезпечити себе і близьких, консультуйтесь, цікавтесь правилами безпечної подорожі і дбайте про себе».

Лента новостей

На Херсонщині взято під варту підозрюваного у розбійних нападах, який протягом трьох років переховувався

Херсoнськoю oблaснoю прoкурaтурoю здійснюється прoцесуaльне керівництвo у кримінaльнoму прoвaдженні...

За вирощування та зберігання конопель чоловік може провести за ґратами до 7 років

Oлешківськoю oкружнoю прoкурaтурoю дo Білoзерськoгo рaйoннoгo суду скерoвaнo кримінaльне...