У Херсоні успішно прооперували триденну дівчинку

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Нову лапароскопічну стійку з рухомою відеокамерою, маніпуляторами та двома відеомоніторами вартістю понад чверть мільйона гривень подарувала обласній дитячій лікарні Херсона одна з релігійних громад США.

 

Після навчання устаткування для малоінвазійної (менш травматичної, бо маніпулятори вводяться через невеличкі проколи, а не через широкі розрізи) хірургії випробували на практиці фахівці відділення хірургії новонароджених.

Вони оперували дівчинку, котра народилася лише за три дні до того з великою кістою на яєчнику. Серйозну ваду розвитку виявили ще під час ультразвукової діагностики плоду, і після пологів крихітку поклали на операційний стіл, задіявши комплекс обладнання для лапароскопії.

Складне хірургічне втручання завершилося успішно, і завдяки мінімуму пошкоджень тканин період реабілітації маленької пацієнтки скоротився майже вдвічі. Цим дуже задоволений завідувач відділення Андрій Чернов.

“Із заокеанськими доброчинцями лікарня співробітничає давно, – зазначив у бесіді з власкором “Голосу України” Андрій Вікторович. – Окрім лапароскопічної стійки, до того отримали від них ще й потужну лампу для операційної, кошти на заміну старих вікон. А незабаром чекаємо на сучасний операційний стіл, який можна фіксувати в будь-якому положенні завдяки електроприводу. Його вже придбали та відправили в Херсон: питання лише, скільки часу забере процедура розмитнення”, передає Новости Херсона/Newscity.

Лента новостей

Во всех ключевых партиях Херсона оказались люди Сальдо

Как-то один знакомый предприниматель сказал мне про политику такую...

Полиция Херсонской области разыскивает пропавшего малолетнего ребёнка

На Херсонщине Белозерское отделение полиции разыскивает без вести пропавшую 13-летнюю Хлыбову Екатерину...

В Херсонской области 19 школ перевели на дистанционное обучение

На Херсонщине еще 3 школы частично перешли на дистанционное обучение. Об этом...

В Херсонской области экс-руководителя отделения «Укрпочты» приговорили к 3 годам тюрьмы

Олешковский районный суд Херсонской области приговорил к 3 годам лишения...