У Херсоні громада купить навігатори для маршруток?

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

У Херсоні громада купить навігатори для маршруток?

У новому, 2018 році, херсонська влада займеться питанням встановлення GPS-навігаторів у міських маршрутках.

За словами першого заступника Херсонського міського голови Ігоря Козакова, трекерами мають бути обладнані всі автобуси, аби потім їхні власники не змогли уникнути відповідальності за недотримання графіків роботи транспорту на маршрутах. Відстежувати рух маршруток за навігаторами має диспетчерська, підпорядкована управлінню транспорту та зв’язку міськради, передає Новости Херсона/Newscity, посилаючись на Новий День.

-Є нарікання на графік руху, особливо у вечірній час. Пам’ятаєте тарифні неподобства, які відбувалися? І це був один із моментів саботажу перевізників, коли вони припиняли подавати сигнал, трекери в них були приватні. Відповідно, вони говорили, що в них немає коштів і місто не знало кількість одиниць рухомого складу, який виходить на лінію, — зазначив Ігор Козаков.

От тільки встановлювати навігатори чиновники збираються за рахунок громади. Про яку саме суму йдеться, поки не відомо, але рішення про придбання трекерів для маршруток розглядатиметься у сесійній залі міської ради. Якщо депутати дадуть добро, навігатори куплять і роздадуть приватним перевізникам, при цьому, за словами Козакова, оснащення має залишатися у власності територіальної громади. Першочергово трекерами обладнають автобуси, що працюють на маршрутах, на роботу яких у городян найбільше нарікань.

Лента новостей

У Херсоні не працює більше 100 ліфтів

Пoнaд cтo ліфтів нe пpaцюють y xepcoнcькиx бaгaтoпoвepxівкax чepeз...

У мэра Херсона появился новый советник

На этот раз советником Игоря Колыхаева стал Антон Калиниченко....

Харьковские коррупционеры предложили мэру Херсона поиграть в игру (фото)

Сегодня в Херсоне состоялась депутатская сессия городского совета. Мэр...

Херсонцы во время сессии горсовета собрали митинг

Ceгoдня yтpoм нecкoлькo дecяткoв xepcoнцeв coбpaлиcь пoд cтeнaми гopoдcкoгo...