Андрій Гордєєв привітав 100-тисячного пасажира Міжнародного аеропорту «Херсон»

Андрій Гордєєв привітав 100-тисячного пасажира Міжнародного аеропорту «Херсон»

12 грудня у КП ХОР «Херсонські авіалінії» голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у привітанні 100-тисячного пасажира за 2017 рік, який прилетів рейсом ТК 471 за маршрутом Стамбул-Херсон.

Щасливою власницею такого звання стала жителька Херсона Інна Халіманчук, яка прилетіла разом зі своїм чоловіком Франческо Каннова та маленьким сином Ентоні. Родина отримала приємні подарунки від представників КП ХОР «Херсонські авіалінії», Херсонської обласної державної адміністрації, компанії «TurkishAirlines» та від страхової компанії, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

«Я дуже вражена тим, що стала 100-тисячним пасажиром! Дякую всім за привітання! Херсонський аеропорт дивує мене кожного разу, коли ми сюди приїжджаємо. Він розвивається, з’являються нові рейси та послуги. Мені дуже подобається обслуговування», — поділилася враженнями Інна.

«На сьогодні міжнародний аеропорт «Херсон» демонструє активний розвиток, а також поступово нарощує обсяги пасажирських перевезень .На початку 2017 року очікувалось перевезти за рік більш ніж 100,0 тис. пасажирів. І ось цей день настав. Завдання виконано! Це є рекордним показником з часу відновлення авіаційної діяльності аеропорту, для Херсонської області за такий короткий термін досягти таких висот — це успіх. Я вітаю всю Херсонщину, а також місто Херсон, адже ці 100 тисяч пасажирів залишили кошти в нашому регіоні, що дає приріст у податках та бюджеті», — прокоментував голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Також Андрій Анатолійович додав: «Для нас 100-тисячний пасажир — це, безумовно, досягнення, але є ще над чим працювати. Адже порівняно зі львівським аеропортом, який приймав свого мільйонного пасажира, нам потрібно збільшувати кількість рейсів. Тому на 2018 рік ми маємо розширити географію польотів. А саме відкрити нові авіарейси до Білорусії, Польщі, Болгарії та Туреччини. Аеропорт має приймати повітряні судна цілодобово й швидко їх обслуговувати, надавати європейський сервіс для пасажирів та авіакомпаній. Також для нас важливо залучити лоу-кост авіакомпанії, щоб знизити вартість перельоту і таким чином зробити авіаперевезення доступнішими для всіх любителів цього виду транспорту».