Фіскали області шукають трудових «нелегалів»

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фіскали області шукають трудових «нелегалів»

Спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області у складі робочих груп Дніпровського, Суворовського та Корабельного районів м. Херсона щодо легалізації оплати праці та зайнятості населення, повноти сплати внесків до соціальних фондів продовжують активну роботу по залученню до офіційного працевлаштування та легалізації фізичних осіб – підприємців.

Тільки протягом листопада у м. Херсоні проведено 12 рейдів та обстежено 84 суб’єкта підприємницької діяльності. За їх результатами було встановлено двох осіб, які займалися господарською діяльністю без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання. На порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення, матеріали направлено до Херсонського міського суду, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Також за результатами перевірки інформації, яка надійшла на розгляд від громадян нашої області, щодо здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації та використання неоформленої праці найманих працівників встановлено 10 неоформлених працівників. Матеріали були передані до Головного управління Держпраці у Херсонській області для вжиття заходів у межах повноважень.

Лента новостей

Судова експертиза назвала причину масової гибелі птахів у заповіднику “Асканія-Нова” на Херсонщині

У Хaрківськoму нaукoвo-дoсліднoму інституті судoвих експертиз встaнoвили причину зaгибелі...

Украинские пограничники за сутки оштрафовали 12 человек на админгранице с Крымом

В херсoнскoм пoгрaнoтряде Гoспoгрaнслужбы Укрaины oтмечaют, чтo, несмoтря нa...