Фіскали області шукають трудових «нелегалів»

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фіскали області шукають трудових «нелегалів»

Спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області у складі робочих груп Дніпровського, Суворовського та Корабельного районів м. Херсона щодо легалізації оплати праці та зайнятості населення, повноти сплати внесків до соціальних фондів продовжують активну роботу по залученню до офіційного працевлаштування та легалізації фізичних осіб – підприємців.

Тільки протягом листопада у м. Херсоні проведено 12 рейдів та обстежено 84 суб’єкта підприємницької діяльності. За їх результатами було встановлено двох осіб, які займалися господарською діяльністю без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання. На порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення, матеріали направлено до Херсонського міського суду, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Також за результатами перевірки інформації, яка надійшла на розгляд від громадян нашої області, щодо здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації та використання неоформленої праці найманих працівників встановлено 10 неоформлених працівників. Матеріали були передані до Головного управління Держпраці у Херсонській області для вжиття заходів у межах повноважень.

Лента новостей

Во всех ключевых партиях Херсона оказались люди Сальдо

Как-то один знакомый предприниматель сказал мне про политику такую...

Полиция Херсонской области разыскивает пропавшего малолетнего ребёнка

На Херсонщине Белозерское отделение полиции разыскивает без вести пропавшую 13-летнюю Хлыбову Екатерину...

В Херсонской области 19 школ перевели на дистанционное обучение

На Херсонщине еще 3 школы частично перешли на дистанционное обучение. Об этом...

В Херсонской области экс-руководителя отделения «Укрпочты» приговорили к 3 годам тюрьмы

Олешковский районный суд Херсонской области приговорил к 3 годам лишения...