Херсонщина отримала пересувні комплекси габаритно-вагового контролю

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Херсонщина отримала пересувні комплекси габаритно-вагового контролю

14 грудня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом з головою Державної служби України з безпеки на транспорті Михайлом  Ноняком взяв участь у передачі пересувних комплексів габаритно – вагового контролю Чорноморському міжрегіональному Управлінню Укртрансбезпеки.

«Збереження автомобільних доріг від руйнування є важливим питанням функціонування транспортної інфраструктури Херсонської області. Саме такі комплекси допоможуть слідкувати за якістю дорожнього покриття і виявляти водіїв-порушників», – підкреслив очільник області Андрій Гордєєв, передає Новости Херсона/Newscity.

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк зазначив: «Уряд виділяє великі кошти на ремонт та будівництво доріг. Для того, щоб зберегти відремонтовані відрізки автошляхів слід проводити якісний габаритно-ваговий контроль».

Загалом Херсонщина отримала 2 нових стаціонарні та 1 мобільний комплекс. Один такий вартує близько 1 мільйона 400 тисяч гривень.

У комплектацію входить:

– пересувні ваги;

– комп’ютерна техніка з відповідним програмним забезпеченням;

– обладнання для зчитування тахокарт (тахокарта – це бланк для внесення та зберігання даних про роботу транспортного засобу та його водія).

Дані вагові комплекси придбані за рахунок  коштів Європейської комісії. На всю державу було куплено 78 пересувних лабораторій на суму 109 мільйонів гривень.

Враховуючи, що Чорноморському міжрегіональному управлінню Укртрансбезпеки заплановано передати обладнання для 3-х вагових комплексів, Службою автомобільних доріг в області підготовлено 2 майданчика на автомобільній дорозі М-17 Херсон- Джанкой-Феодосія- Керч поблизу мосту через р. Дніпро, а також головам районних державних адміністрацій поставлене завдання стосовно облаштування майданчиків для встановлення комплексів габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування Р-57 Олешки – Гола Пристань – Скадовськ та Т-04- 03 Марянське – Берислав- /Р-47/.

Лента новостей

Во всех ключевых партиях Херсона оказались люди Сальдо

Как-то один знакомый предприниматель сказал мне про политику такую...

Нe имeю ни мaлeйшeгo coмнeния в пoбeдe “ОП-ЗЖ” нa этиx выбopax вo вcex coвeтax Xepcoнщины, – Егор Устинов

Глава херсонской областной организации партии "ОП-ЗЖ" Егор Устинов заявил,...

Егор Устинов стал кандидатом в депутаты Херсонского областного совета от “ОП-ЗЖ”

Руководитель КП "Херсонэлектротранс" Егор Устинов стал кандидатом в депутаты...

В Херсоне Егор Устинов рассказал о представлении команды “ОП-ЗЖ”

Директор КП "Херсонэлектротранс" Егор Устинов рассказал о встрече членов...

Полиция Херсонской области разыскивает пропавшего малолетнего ребёнка

На Херсонщине Белозерское отделение полиции разыскивает без вести пропавшую 13-летнюю Хлыбову Екатерину...