Фіскали Херсонщини знов першими вивчали законодавчі зміни

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фіскали Херсонщини знов першими вивчали законодавчі зміни

Сьогодні працівники Головного управління ДФС у Херсонській області зібралися у залі засідань відомства аби завчасно підготуватися й поповнити знання щодо правильного заповнення електронної декларації.

Отримані знання стануть їм у нагоді вже через декілька тижнів, адже з 01.01.2018 розпочнеться черговий етап електронного декларування, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Відкрив засідання начальник фіскальної служби області Ігор Клим, який наголосив на неухильному дотриманні вимог антикорупційного законодавства та етики поведінки державного службовця. Акцентував увагу на відповідальності суб’єктів декларування за своєчасність подання е-декларацій та достовірності відображення у ній даних.

Так, спеціалісти відомства детально ознайомилися з рекомендаціями суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, які викладені у листі Національного агентства з питань запобігання корупції від 21.11.2017 № 93-01/4218/17. По-перше необхідно перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у особистому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстр), та у разі необхідності – змінити E-mail. Обов’язково слід перевірити термін дії та працездатність особистого електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром. Для перевірки працездатності ЕЦП можна скористатись online-сервісом накладання ЕЦП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign. Якщо при накладанні електронного цифрового підпису виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який видав ЕЦП. Виконавши запропоновані дії, працівники завчасно підготуються до декларування, чим полегшать собі роботу з Реєстром.

Важливою стала також інформація про застосування в практичній роботі наказу ДФС України від 07.07.2015 № 470, яким затверджено Порядок організації та проведення внутрішніх перевірок в органах ДФС, на підвідомчих підприємствах, установах, організаціях, оформлення і реалізація їх результатів.

Окрему увагу фіскали приділили роз’ясненню особливостей здійснення системного автоматизованого контролю за виконанням контрольних доручень у територіальних органах ДФС (наказ ДФС України від 30.04.2015 № 323).

Насамкінець фіскалів проінформували про основні засади законопроекту від 07.12.2017 № 6776-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

Навчання відбулося у конструктивній атмосфері. Саме завдяки таким заняттям фіскали мають змогу поглиблювати свої знання на робочому місці.

Лента новостей

На Херсонщині товариство поверне майже 1 млн гривень, виділений на ремонт медзакладу

Зa aктивнoї предстaвницькoї пoзиції Херсoнськoї oблaснoї прoкурaтури суд  зaдoвoльнив...

ДБР розслідує стрілянину на Херсонщині з участю копа

Спрaву стoсoвнo пoліцейськoгo, який нaчебтo стріляв із трaвмaтичнoї збрoї...