Андрій Гордєєв запалив головну ялинку Херсонщини (+фото,видео)

Андрій Гордєєв запалив головну ялинку Херсонщини

19 грудня, у День Святого Миколая, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у відкритті головної ялинка Херсонщини.

Зелена красуня засяяла новорічними вогниками на прощі Свободи, де зібралися маленькі жителі зі своїми батьками,повідомляють Новости Херсона|Newscity.

«Від усього серця вітаю вас з довгоочікуваними святами – Днем Святого Миколая, Новим Роком та Різдвом Христовим! Це радісні дні, наповнені світлом радості, веселощів, очікування чуда й казки. Щиро бажаю усім душевного тепла і надії, щоб у найкращих починаннях і добрих справах ви постійно відчували любов та опіку Святого Миколая, а ваші задуми і мрії здійснювалися. Бережіть традиції, адже це запорука єдиної України», – звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Будиночок святого Миколая навідав навіть губернатор Херсонщини

Гостей свята розважали танцювальні й співочі колективи області. Також проходила розважально-ігрова програма «Україно, зустрічай, йде до тебе Миколай!».

Крім цього, у ході святкування діяла виставка-ярмарок майстрів народної творчості, на якій відбулися благодійний аукціон від митців Херсонщини та розпродаж сувенірів ручної роботи. До того ж, всі охочі мали змогу написати вітальну листівку українським бійцям на фронт.

Також на площі Свободи у Херсоні сьогодні відкрили будиночок Святого Миколая, який працює щоденно з 16:00 до 19:00. На слухняну малечу очікує привітання від самого Миколая та подарунки – книжки та солодощі.

Оставить комментарий