Суд у справі Романа Підперигори знову перенесли

Картинки по запросу підперигора херсон

Головний казначей Херсона Роман Підперигора не з’явився вже на два поспіль засідання суду.

Причина — начебто, хвороба, один лікарняний змінюється іншим…

При цьому, директор департамента фінансів, нібито, й на робочому місці, адже підписує важливі документи.Натомість, до суду він не з’являється.Ще одна «апеляційна» спроба розглянути позов прокуратури щодо віддсторонення Підперигри від посади призначена на сьогодні…

19 грудня 2017 року відбулося чергове засідання апеляційного суду, де мав розглядатися позов Херсонської місцевої прокуратури щодо відсторонення Романа Підпригори від виконання обов’язків директора департаменту фінансів Херсонської міської ради,повідомляє Новости Херсона|Newscity.

На це судове засідання не з’явилися ні сам Підпригора, ні його захисники, не дивлячись на те, що суд їх попередив.

Крім того, на заявах Підпригори до суду стоять різні варіанти підписів.

Та ще працівники Херсонської місцевої прокуратури встановили, що під час перебування на лікарняному Підпригора підписав розподіл бюджету на четвертий квартал.

Тобто на роботу ходить, а на суд не бажає приходити.

Сьогоднішнє, вже третє за рахунокм засідання суду у знову не відбулося. Причина незмінна — стан здоров’я, повідомляє у фейсбуці Валерій Гурківський:

Сьогодні, 21 грудня, знову перенесли судове засідання по Підпригорі.

Поки він у лікарні. Лікарняний пообіцяла підписати його колега в минулому, головний лікар Медчастини ХБК Людмила Ломако.

Саме сюди, за інформацією судді, Підпригора потрапив на швидкій 18 грудня. Тепер він з діагнозом гіпертонічна хвороба, ішемічний напад. Саме через це Роман Підпригора пропустив вже третє поспіль судове засідання.

Наступне слухання по цій справі відбудеться 26 грудня о 14 годині.