Херсонці заборгували понад 92 млн гривень податків

Фото ДФС у Херсонській області.

За інформацією спеціалістів управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області станом на 01.12.2017 приватні підприємці заборгували перед державою 92,5 млн. грн. податків та зборів.

З них більшу половину або 49,8 млн. грн. складає податок на доходи фізичних осіб, 12 млн. грн. — податок на додану вартість та 11,1 млн. грн. — єдиний податок,передає Новости Херсона/Newscity.

Особливе занепокоєння фіскалів області викликає податковий борг по платі за землю громадян – мешканців нашої області, який складає 20 млн. грн. із загальної суми боргу фізичних осіб 21,3 млн. гривень.

Зважаючи, що з 01.01.2017 набрав чинності Закон України від 21.12.2016 №1797-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який законодавчо збільшив повноваження контролюючих органів у частині стягнення податкового боргу та напередодні новорічних свят Головне управління ДФС у Херсонській області запрошує платників податків Херсонщини вчасно виконати свій конституційний обов’язок та сплатити податки до бюджету! В новий рік — без боргів!