Оператору городской свалки Херсона снова отказали в лицензии

Картинки по запросу свалка

Оператор работающий сегодня на городском полигоне твердых бытовых отходов снова не получил лицензию на ведение «мусорного бизнеса».

Это вторая попытка администрации ООО «Итака» получить документ, без которого обслуживание городской свалки осуществлять нельзя, сообщает Новости Херсона/Newscity.

В частности в отказе органа лицензирования сказано:

«ТОВ «ТД ІТАКА» не було надано документи, які підтверджують право власності, господарського відання, користування на заявлені засоби провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів, а саме на бульдозер, каток-ущільнювач, екскаватор, трактор, автосамоскид, поливайно-мийну машину.

Отже, ТОВ «ТД ІТАКА» не надано документального підтвердження наявності у його власності, господарському віданні, користуванні заявлених засобів провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

Таким чином, розглянувши надані ТОВ «ТД ІТАКА» документи, НКРЕКП дійшла висновку про невідповідність здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії».

Оставить комментарий