У Міжнародному аеропорту «Херсон» реконструйовано перон

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

У Міжнародному аеропорту «Херсон» реконструйовано перон

28 грудня у Міжнародному аеропорту «Херсон» відкрили реконструйований перон, аванперон та руліжні доріжки.

На урочистості з цього приводу завітали голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїми заступниками Вадимом Чабаном та Олександром Адамчиком , а також голова Херсонської облради Владислав Мангер, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Відтепер на території херсонського аеропорту функціонує перон довжиною 330 м, шириною – 126 м. На ньому одночасно можна розмістити на 6 стояночних місцях літаки типу Airbus321 та Boeing 737-800 максимальною злітною массою 80 т. Також відкрито аванперон довжиною 150 м, шириною 40м, та 2 руліжні доріжки довжиною 180 м.

Очільник області Андрій Гордєєв поділився: «На наступний рік планується оновлення світлосигнальної системи та системи курсової посадки для того, щоб приймати наші літаки з будь-якого боку. Ми маємо бути конкурентоспроможними на фоні інших областей, тому будемо розвивати аеропорт надалі. Вітаю всіх нас, це гарне завершення 2017 року!».

Директор КП ХОР «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук: «Зручність нашого аеропорту один із вирішальних факторів для авіакомпаній, які мають намір співпрацювати з нами. Тому ми разом з керівництвом області продовжуємо розвивати не тільки наш аеропорт, але і Херсонщину».

Також він про анонсував, що до початку літнього сезону в аеропорту планується оновити зал вильоту, що розміщується  на другому поверсі.

Відновлення аеродромних покриттів, поліпшення їх несучої здатності в аеропорту «Херсон» здійснювалося протягом 2015-2017 років в рамках проекту «Відновлювальні роботи покриття РД-1, РД-2, перону в аеропорту «Херсон» – реконструкція» загальною кошторисною вартістю 98,2 млн грн. Фінансування відбувалося шляхом залучення коштів державного фонду регіонального розвитку (88,47 млн грн.) та обласного бюджету (9, 83 млн грн.).

Реконструкція перону та аванперону в Міжнародному аеропорту «Херсон» дозволить підвищити авіаційну безпеку, забезпечити відстій великотоннажних повітряних суден, стати більш привабливим для авіакомпаній та розширити географію польотів.

Лента новостей

Во всех ключевых партиях Херсона оказались люди Сальдо

Как-то один знакомый предприниматель сказал мне про политику такую...

Нe имeю ни мaлeйшeгo coмнeния в пoбeдe “ОП-ЗЖ” нa этиx выбopax вo вcex coвeтax Xepcoнщины, – Егор Устинов

Глава херсонской областной организации партии "ОП-ЗЖ" Егор Устинов заявил,...

Егор Устинов стал кандидатом в депутаты Херсонского областного совета от “ОП-ЗЖ”

Руководитель КП "Херсонэлектротранс" Егор Устинов стал кандидатом в депутаты...

В Херсоне Егор Устинов рассказал о представлении команды “ОП-ЗЖ”

Директор КП "Херсонэлектротранс" Егор Устинов рассказал о встрече членов...

Полиция Херсонской области разыскивает пропавшего малолетнего ребёнка

На Херсонщине Белозерское отделение полиции разыскивает без вести пропавшую 13-летнюю Хлыбову Екатерину...