У Міжнародному аеропорту «Херсон» реконструйовано перон

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

У Міжнародному аеропорту «Херсон» реконструйовано перон

28 грудня у Міжнародному аеропорту «Херсон» відкрили реконструйований перон, аванперон та руліжні доріжки.

На урочистості з цього приводу завітали голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїми заступниками Вадимом Чабаном та Олександром Адамчиком , а також голова Херсонської облради Владислав Мангер, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Відтепер на території херсонського аеропорту функціонує перон довжиною 330 м, шириною – 126 м. На ньому одночасно можна розмістити на 6 стояночних місцях літаки типу Airbus321 та Boeing 737-800 максимальною злітною массою 80 т. Також відкрито аванперон довжиною 150 м, шириною 40м, та 2 руліжні доріжки довжиною 180 м.

Очільник області Андрій Гордєєв поділився: «На наступний рік планується оновлення світлосигнальної системи та системи курсової посадки для того, щоб приймати наші літаки з будь-якого боку. Ми маємо бути конкурентоспроможними на фоні інших областей, тому будемо розвивати аеропорт надалі. Вітаю всіх нас, це гарне завершення 2017 року!».

Директор КП ХОР «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук: «Зручність нашого аеропорту один із вирішальних факторів для авіакомпаній, які мають намір співпрацювати з нами. Тому ми разом з керівництвом області продовжуємо розвивати не тільки наш аеропорт, але і Херсонщину».

Також він про анонсував, що до початку літнього сезону в аеропорту планується оновити зал вильоту, що розміщується  на другому поверсі.

Відновлення аеродромних покриттів, поліпшення їх несучої здатності в аеропорту «Херсон» здійснювалося протягом 2015-2017 років в рамках проекту «Відновлювальні роботи покриття РД-1, РД-2, перону в аеропорту «Херсон» – реконструкція» загальною кошторисною вартістю 98,2 млн грн. Фінансування відбувалося шляхом залучення коштів державного фонду регіонального розвитку (88,47 млн грн.) та обласного бюджету (9, 83 млн грн.).

Реконструкція перону та аванперону в Міжнародному аеропорту «Херсон» дозволить підвищити авіаційну безпеку, забезпечити відстій великотоннажних повітряних суден, стати більш привабливим для авіакомпаній та розширити географію польотів.

Лента новостей

Команда мэра создаёт сомнительные коммунальные учреждения

В Херсоне команда мэра Игоря Колыхаева, несмотря на предвыборные...

Мaйбутнi жуpнaлicти XДУ poзpoбили пpoєкт влacнoї тeлecтудiї

Нaпpикiнцi нaвчaльнoгo poку пepшoкуpcники cпeцiaльнocтi Жуpнaлicтикa Xepcoнcькoгo дepжaвнoгo унiвepcитeту...

Співробітник поліції підозрюється у вчиненні хуліганських дій із застосуванням зброї

Зa прoцесуaльнoгo керівництвa Херсoнськoї oблaснoї прoкурaтури, у спoсіб, передбaчений...