У школі №46 Херсонської міської ради відкрито басейн

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

11.JPG

Сьогодні відбулося урочисте відкриття басейну дитячо-юнацького спортивного клубу №4 Херсонської міської ради.

Повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Басейн був побудований та почав експлуатуватися ще у 1989 році. У спортивному клубі проводилися уроки плавання для учнів школи №46, проходили тренування з карате та заняття художніх танцювальних колективів.

З часом, з технічних причин, робота басейну була припинена. Приміщення вдалося зберегти, але для його відновлення потрібно було провести значну реконструкцію.

У будівлі спортивного клубу встановлено сонячні батареї, утеплено стіни, упорядковано територію. Відремонтовано басейн, дві спортивні зали для тренувальних занять сухого плавання, також зали для багатоборства та гімнастики. У самому водному резервуарі встановлено сучасну очисну систему.Загалом на ремонтні роботи було витрачено понад 8,5 млн. грн.

«Сьогодні ми виступаємо у ролі Дідів Морозів, – сказав на урочистій церемонії відкриття голова херсонської міської ради Володимир Миколаєнко, –адже це великий подарунок для дітей, які займаються та мріють займатися спортом».

Лента новостей

На Херсонщині взято під варту підозрюваного у розбійних нападах, який протягом трьох років переховувався

Херсoнськoю oблaснoю прoкурaтурoю здійснюється прoцесуaльне керівництвo у кримінaльнoму прoвaдженні...

За вирощування та зберігання конопель чоловік може провести за ґратами до 7 років

Oлешківськoю oкружнoю прoкурaтурoю дo Білoзерськoгo рaйoннoгo суду скерoвaнo кримінaльне...