На Херсонщині викрито «новорічну» підпільну АЗС

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фото ДФС у Херсонській області.

В перші новорічні дні 2018 року, в рамках проведення широкомасштабної операції «Акциз – 2018», припинено незаконну діяльність підпільної автозаправній станції, яка протягом 2017-2018 років здійснювала розповсюдження паливно-мастильних матеріалів без будь-яких дозвільних документів на території Херсонської області.
На підставі ухвали слідчого судді Херсонського міського суду, працівниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області проведено обшук за місцем реалізації та зберігання паливно-мастильних матеріалів (бензину та дизельного пального). На території підпільної АЗС виявлено та вилучено паливно-мастильних матеріалів об’ємом 4400 літрів, орієнтовною вартістю 129 тис. грн., обладнання (паливно-роздавальні колонки, ємності для зберігання пального) орієнтовною вартістю 700 тис. гривень. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 829 тис. гривень, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Фото ДФС у Херсонській області.Досудове розслідування кримінального правопорушення, внесеного до ЄРДР за ознаками ч.1 ст.204 КК України («Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів»), проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Херсонській області. Слідчі дії тривають.

Фото ДФС у Херсонській області.

Лента новостей

В Херсоне глава ОСМД сломал женщине руку

В редакцию издания «Херсон Newscity» обратились жильцы одного из...

В Верховной Раде обещают бесплатную COVID-вакцинацию всем

Власти найдут сpедства, чтобы обеспечить всех укpаинцев бесплатной вакциной...

Подробности ДТП в центре Херсона

Около 6:30 утра столкнулись минивен и внедорожник охранной службы...

На розвиток аеропорту «Херсон» планують витратити 632 мільйони гривень

Департамент інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації розробив проєкт програми...

“Укpзaлiзниця” зaпуcкaє нoвий пoтяг Ужгopoд-Xepcoн-Ужгopoд

AT «Укpзaлiзниця» зaпуcкaє пoтяг 5/6 cпoлучeнням Ужгopoд-Xepcoн-Ужгopoд. З 24 гpудня...