На Херсонщині викрито «новорічну» підпільну АЗС

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фото ДФС у Херсонській області.

В перші новорічні дні 2018 року, в рамках проведення широкомасштабної операції «Акциз – 2018», припинено незаконну діяльність підпільної автозаправній станції, яка протягом 2017-2018 років здійснювала розповсюдження паливно-мастильних матеріалів без будь-яких дозвільних документів на території Херсонської області.
На підставі ухвали слідчого судді Херсонського міського суду, працівниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області проведено обшук за місцем реалізації та зберігання паливно-мастильних матеріалів (бензину та дизельного пального). На території підпільної АЗС виявлено та вилучено паливно-мастильних матеріалів об’ємом 4400 літрів, орієнтовною вартістю 129 тис. грн., обладнання (паливно-роздавальні колонки, ємності для зберігання пального) орієнтовною вартістю 700 тис. гривень. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 829 тис. гривень, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Фото ДФС у Херсонській області.Досудове розслідування кримінального правопорушення, внесеного до ЄРДР за ознаками ч.1 ст.204 КК України («Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів»), проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Херсонській області. Слідчі дії тривають.

Фото ДФС у Херсонській області.

Лента новостей

Во всех ключевых партиях Херсона оказались люди Сальдо

Как-то один знакомый предприниматель сказал мне про политику такую...

Полиция Херсонской области разыскивает пропавшего малолетнего ребёнка

На Херсонщине Белозерское отделение полиции разыскивает без вести пропавшую 13-летнюю Хлыбову Екатерину...

В Херсонской области 19 школ перевели на дистанционное обучение

На Херсонщине еще 3 школы частично перешли на дистанционное обучение. Об этом...

В Херсонской области экс-руководителя отделения «Укрпочты» приговорили к 3 годам тюрьмы

Олешковский районный суд Херсонской области приговорил к 3 годам лишения...