fbpx

На Херсонщині викрито «новорічну» підпільну АЗС

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фото ДФС у Херсонській області.

В перші новорічні дні 2018 року, в рамках проведення широкомасштабної операції «Акциз — 2018», припинено незаконну діяльність підпільної автозаправній станції, яка протягом 2017-2018 років здійснювала розповсюдження паливно-мастильних матеріалів без будь-яких дозвільних документів на території Херсонської області.
На підставі ухвали слідчого судді Херсонського міського суду, працівниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області проведено обшук за місцем реалізації та зберігання паливно-мастильних матеріалів (бензину та дизельного пального). На території підпільної АЗС виявлено та вилучено паливно-мастильних матеріалів об’ємом 4400 літрів, орієнтовною вартістю 129 тис. грн., обладнання (паливно-роздавальні колонки, ємності для зберігання пального) орієнтовною вартістю 700 тис. гривень. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 829 тис. гривень, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Фото ДФС у Херсонській області.Досудове розслідування кримінального правопорушення, внесеного до ЄРДР за ознаками ч.1 ст.204 КК України («Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів»), проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Херсонській області. Слідчі дії тривають.

Фото ДФС у Херсонській області.

Лента новостей

Цього року 7903 жителі Херсонської громади отримали власний податковий номер

Пoвний спектр aдміністрaтивних, кoнсультaційних тa інфoрмaційних пoслуг плaтники мoжуть...

Триває реконструкція міжнародного аеропорту “Херсон”

У Міжнaрoдний aерoпoрт “Херсoн”, прoдoвжується рекoнструкція злітнo-пoсaдкoвoї смуги в...

В Олешках виявили нелегальну АЗС

Фaхівці Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Автoнoмній Республіці...

Понад 4 млн водних біоресурсів вселено в водойми Херсонської області

Пoпoвнення пoпуляцій вoдних біoресурсів є стрaтегічнo вaжливим для рибнoгo...