Від «хмільного» бізнесу місцеві бюджети Херсонщини отримали 23,7 мільйона гривень

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Фото ДФС у Херсонській області.

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області роздрібну торгівлю підакцизними товарами на Херсонщині здійснюють 2340 суб’єктів господарювання, а оптову – 10.

Загалом у 2017 році вони перерахували до місцевого бюджету 23,7 млн. гривень плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, передає Новости Херсона/Newscity.

Торік представники бізнес-спільноти таврійського краю отримали 7220 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами, в тому числі алкогольними напоями – 4170, тютюновими виробами – 3050 документів.

В той же час, за несплату чергового платежу у минулому році призупинено дію 198 ліцензій. У зв’язку з припиненням здійснення торгівлі підакцизними товарами, анульовано дію ще 1768 дозвільних документів, із них на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 1138, тютюновими виробами – 630 ліцензій.

Лента новостей

На Херсонщину на літній період запустять додаткові потяги

Херсонщинa – унікaльнa територія для туризму, відпочинку тa рекреaції....

У Херсоні поліцейські вилучили у місцевого жителя 2 пістолети та набої

Oперaтивники Херсoнськoгo рaйoннoгo упрaвління пoліції oтримaли інфoрмaцію, щo 53-річний...

На Херсонщині поштарка загубила пенсійні кошти

Пoдія стaлaся в oднoму з сіл Веpхньopoгaчицькoї теpитopіaльнoї гpoмaди....