Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України завітав на Херсонщину

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України завітав на Херсонщину

Сьогодні, 25 січня, в Обласному палаці молоді і студентів відбувся великий концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України.

За розпорядженням головнокомандуючого Національної гвардії України саме з Південного регіону розпочався Всеукраїнський тур Ансамблю містами, присвячений 99-ій річниці Дня Соборності України. А також має на меті популяризувати військову професію серед молодого населення, передає Новости Херсона/Newscity.

Як розповів головний адміністратор Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України Володимир Бугаєць, приїзд колективу з концертами з Півночі на Південь є символом об`єднаності всієї держави.


«Склад Ансамблю поєднує народні колективи з усіх частин України. Репертуар дуже широкий і сьогодні глядачі почують як патріотичні й воєнні пісні, так і естрадні виступи у поєднанні з хореографічними номерами, звучатимуть і відомі сучасні хіти», – розповів про очікуваний концерт Володимир Бугаєць.
Він також зазначив, що на Херсонщину завітала частина ансамблю у складі 35 чоловік, а загалом Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України налічує більше ста учасників. Начальником Ансамблю є полковник Іван Мельник, а художній керівник – Павло Пеньківський.


На концерт були запрошені військовослужбовці Національної гвардії України Херсонщини, прикордонники, також у залі було багато дітей і молоді.


Для гостей виступили вокальні групи, солісти Ансамблю, заслужені артисти України й танцівники.
Звучали композиції про незалежність України, її Героїв-військових, мир і любов для всіх на рідній землі.


У Херсоні пройшов четвертий за рахунком концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України містами України, в подальших планах колективу вже традиційні виступи для військових, які наразі перебувають у зоні АТО (в Луганській та Донецькій областях).


Також аби поближче познайомитися з особливостями військової служби у лавах Національної гвардії України, гості заходу могли поспілкуватися з самими нацгвардійцями, які підготували для всіх охочих цікаві інформаційні матеріали.

Довідка.
Історія Академічного Ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України починається 6 листопада 1943 року радянські війська звільнили столицю України місто Київ, а вже 10 листопада цього ж року розпочато створення ансамблю пісні й танцю.
Ансамбль неодноразово реформувався. За часів незалежної України наказом міністра внутрішніх справ від 22 червня 1992 року розпочав свою творчу діяльність як Ансамбль пісні й танцю МВС України.
За свої творчі здобутки наказом Міністерства культури і мистецтв України від 1 вересня 2004 року ансамблю пісні й танцю МВС України було присвоєно звання «Академічний». З 2014 року наказом міністра внутрішніх справ України Ансамбль перейменовано в Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України.
У найтяжчі для України часи Ансамбль неодноразово проводив концерти для військовослужбовців НГУ та місцевих мешканців у зоні проведення антитерористичної операції, та здійснив концертні тури майже в усіх областях України.

Лента новостей

На Херсонщині взято під варту підозрюваного у розбійних нападах, який протягом трьох років переховувався

Херсoнськoю oблaснoю прoкурaтурoю здійснюється прoцесуaльне керівництвo у кримінaльнoму прoвaдженні...

За вирощування та зберігання конопель чоловік може провести за ґратами до 7 років

Oлешківськoю oкружнoю прoкурaтурoю дo Білoзерськoгo рaйoннoгo суду скерoвaнo кримінaльне...