Урочиста хода на честь хлопців-Героїв Крут і сучасних захисників України

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Урочиста хода на честь хлопців-Героїв Крут і сучасних захисників України

Вчора, 29 січня, у день відзначення 100-ої річниці однієї з найгероїчніших, але водночас найтрагічніших сторінок в українській історії – бою під Крутами, відбулася урочиста хода від площі Свободи до Херсонського гідрометеорологічного технікуму.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у бою під Крутами та сучасних захисників України, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Там здійснили покладання квітів до меморіальної дошки Олександру Райхерту, який у віці 18 років у 2014 році загинув у зоні АТО, захищаючи свою Батьківщину.

У ході взяли участь керівники обласної державної адміністрації, а саме заступника голови ОДА Дмитро Бутрій та Олександр Адамчик, керівництво міської ради, студентство, курсанти та військовослужбовці, волонтери, представники громадських організацій на Херсонщині.

Учасники ходи пройшли проспектом Ушакова й через вулицю Дзержинського до меморіалу з Державними Прапорами України, скандуючи патріотичні лозунги.

Квіти Олександру Рейхерту поклали як справжньому Герою, захисникові власної держави й українського народу. Він, як і хлопці під Крутами, не боючися смерті й болю, віддав власне життя заради незалежності й миру на рідній землі.

Херсонщина пам’ятає про неоціненний подвиг усіх, хто і сто років тому, і зараз на Сході України захищає Батьківщину від російсько-терористичної агресії і творить нову героїчну сторінку нашої історії.

Герої Крут були, є і будуть гідним взірцем мужності та патріотизму для усіх наступних поколінь захисників рідної країни.

Лента новостей

На Херсонщині кіберфахівці СБУ спільно з американцями затримали хакера

Кіберфaхівці СБУ, спільнo з aмерикaнськими прaвooхoрoнними oргaнaми, зaблoкувaли нa...

Херсонці сплатили майже 84 млн гривень військового збору

Зa дaними Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Aвтoнoмній...