ПАТ «Херсонгаз» підготувало сюрприз для крадіїв газу

Чергового крадія викрили працівники ПАТ «Херсонгаз» під час обстеження підземних газопроводів по вулиці Чайковського в обласному центрі.

— Власник одного з будинків вирішив спростити собі комунальне життя, зробивши під’єднання до підземного газопроводу, – повідомила «НД» Наталія Пятниченко, прес-секретар ПАТ «Херсонгаз». — Відтепер «економія» обійдеться йому у 101 тисячу гривень та карну справу в правоохоронних органах, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Додамо, що з початку року ПАТ «Херсонгаз» придбало високотехнологічне обладнання для виявлення найдрібніших витоків газу в мережі дистанційно — камери-зонди, лазерні детектори.

— Для пошуку витоку газу, особливо в умовах низьких температур або під землею, вже не потрібно проводити масштабні пошукові роботи. Прилади одразу фіксують периметр витоку та його щільність, тим самим своєчасно попереджаючи можливі аварійні випадки на території, близької до житлових будинків, а також визначаючи точку несанкціонованого підключення до мережі, — підкреслила Наталія Пятниченко.

Таке інноваційне обладнання стане неприємним сюрпризом для крадіїв та порушників, адже здатне дистанційно виявити виток газу, підключення в системі та визначити причину його утворення навіть під землею незалежно від віддаленості об’єкта.

Оставить комментарий