«Херсонгаз» підготував сюрприз для крадіїв газу

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

ПАТ «Херсонгаз» підготувало сюрприз для крадіїв газу

Чергового крадія викрили працівники ПАТ «Херсонгаз» під час обстеження підземних газопроводів по вулиці Чайковського в обласному центрі.

— Власник одного з будинків вирішив спростити собі комунальне життя, зробивши під’єднання до підземного газопроводу, – повідомила «НД» Наталія Пятниченко, прес-секретар ПАТ «Херсонгаз». — Відтепер «економія» обійдеться йому у 101 тисячу гривень та карну справу в правоохоронних органах, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Додамо, що з початку року ПАТ «Херсонгаз» придбало високотехнологічне обладнання для виявлення найдрібніших витоків газу в мережі дистанційно — камери-зонди, лазерні детектори.

— Для пошуку витоку газу, особливо в умовах низьких температур або під землею, вже не потрібно проводити масштабні пошукові роботи. Прилади одразу фіксують периметр витоку та його щільність, тим самим своєчасно попереджаючи можливі аварійні випадки на території, близької до житлових будинків, а також визначаючи точку несанкціонованого підключення до мережі, — підкреслила Наталія Пятниченко.

Таке інноваційне обладнання стане неприємним сюрпризом для крадіїв та порушників, адже здатне дистанційно виявити виток газу, підключення в системі та визначити причину його утворення навіть під землею незалежно від віддаленості об’єкта.

Лента новостей

Белоснежная улыбка быстро и просто

Голливудская улыбка давно стала предметом восхищения многих фанатов селебрити...

Рибпатрульні Херсонщини у Рибальчанському жолобі затримали порушника.

13 трaвня 2021 рoку Держaвними інспектoрaми Херсoнськoгo рибooхoрoннoгo пaтруля...

ЗСУ провели тренування розрахунків РСЗВ «Ураган» поблизу окупованого Криму

Непoдaлік кoрдoну з oкупoвaним Кримoм підрoзділи реaктивнoї aртилерії, щo підпoрядкoвaні...