Приватна армія на балансі міськради

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Приватна армія на балансі міськради: у 2017 році в Херсоні на одній із сесій за таке рішення більшістю проголосували міські депутати.

На папері це виглядало як бюджетна дотація на підтримку громадського формування. Щоправда, його представники чомусь дуже схожі на учасників спортивного

бійцівського клубу та були помічені на неоднозначних подіях у південному регіоні, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

Серпень 2017 року видався дуже непростим для жителів села Надєждівка, що на Херсонщині. Замість врожаю селяни отримали синці та розбиті носи. Масові побиття на тлі агросутичок перетворились в Україні на звичне явище, відтак у Надєждівці люди стали жертвами нападу дресированих “тітушок”.

За кілька місяців після інциденту місцеві жителі розпізнали нападників. Як виявилось, безжальне побиття здійснили представники так званого громадського формування “Твердиня Херсонщини”, яке фінансували міські депутати. Сама ж сесія, коли приймали скандальне рішення, супроводжувалась гучним скандалом. На засідання прийшли активісти, які провели акцію протесту, заявляючи, що формування, якому планують віддати 200 тисяч гривень, є бандитським.

Це організація, яка називається “Твердиня Херсонщини”, є аналогією до “Оплоту” Харківщини. Очолює її лідер, відомий сепаратистськими поглядами. Мер обіцяв накласти вето на це рішення, однак цього не зробив, – розповіла активістка Рімма Бараненко.

Громадська організація була заснована наприкінці вересня 2016 року. Менше, ніж за 2 тижні “Твердиня Херсонщини” подалась до міської ради для отримання державних грошей. Депутати хутко внесли це питання на розгляд. Пощастило лише “твердинцям”, оскільки на міські дотації були ще й інші претенденти, які не отримали ні копійки.

Один із засновників “Твердині Херсонщини” – Руслан Захаров – помічник чинного депутата Херсонської міськради Сергія Білоковиленка. Саме він керував “тітушками”, які нещадно били селян в Надєждівці. Однак це не перша резонансна справа, в якій фігурують представники “Твердині Херсонщини”. Так, вони провчали проукраїнських активістів під час приїзду депутата від “Опоблоку” Вадима Новинського та захищали проросійських політиків.

Виділені 200 тисяч гривень з місцевого бюджету Херсонщини були лиш першою спробою ледь не офіційно оформити маленьку армію. За словами депутатів, організатори намагаються створити потужну силову структуру, якій зможе позаздрити навіть глава МВС Арсеній Аваков.

Як чиновники узаконили формування “Твердиня Херсонщини” та хто ховається за спинами армії “тітушок”, – дивіться у журналістському розслідуванні програми “ЦРУ”.

Джерело: 24 Канал

Лента новостей

Депутаты назвали сегодняшнее заседание сессии нарушением регламента

Сегодня в городском совете мэр собрал заседание внеочередной депутатской...

Оперативники вилучили арсенал військових засобів ураження в будинку жителя Скадовська

Oперaтивники Скaдoвськoгo рaйoннoгo відділу пoліції прoвели  сaнкціoнoвaний oбшук зa...

Херсонский депутат призвал коллег вспомнить об избирателях

Сегодня на внеочередной сессии городского совета должны рассмотреть 12...