Херсонським судом визнані потерпілими від торгівлі людьми дві дружини моряків

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Вчора Херсонським судом визнані потерпілими від торгівлі людьми дві дружини українських моряків, ув’язнених в Греції.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила Голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова, передає Новости Херсона/Newscity.

За її словами: “Це цілком закономірний результат тієї роботи, якою я займаюсь з травня минулого року. Я й досі пам’ятаю той ранок, коли мені зателефонувала дружина моряка, заарештованого береговою охороною Грецької Республіки. Навіть через слухавку проникла та біль, яку відчуває сім’я нашого співвітчизника. Не змогла залишитись осторонь від цієї проблеми“.

Як зазначила Людмила Денісова, це не поодинокий випадок. Більшість українських моряків, які знаходять роботу за кордоном, наражаються на небезпеку потрапити в рабство, неволю. Їх можуть примусово залучити до протиправних дій. А, якщо трапиться біда, ніхто не поспішає на допомогу.

Особисто до народного депутата звернулися близькі понад 40 українців, які ув’язнені в грецьких тюрмах. Загалом таких людей близько 200. Судові засідання у таких справах тривають близько 15 хвилин, не завжди є перекладач, при цьому обвинувальний вирок  може сягати сотні років.

До співпраці, за словами Людмили Денісової, залучені міжнародні та українські громадські правозахисні організації. Політик особисто увійшла до міжвідомчих робочих груп при Кабінеті Міністрів України. Працювала над доопрацюванням спільно з колегами – народними депутатами законопроекту 6275 щодо посилення відповідальності посередників з працевлаштування за кордоном.

І тим більше мене радує цей перший крок до визволення моїх співвітчизників. Український суд визнав потерпілими від торгівлі людьми дружин ув’язнених моряків. Це повністю відповідає нормам українського та міжнародного права. Такі успіхи надихають рухатись далі. І заспокоюсь лише тоді, коли останній українець, який потерпів від торгівлі людьми, повернеться на Батьківщину“, – резюмувала Людмила Денісова.

Лента новостей

На Херсонщині кіберфахівці СБУ спільно з американцями затримали хакера

Кіберфaхівці СБУ, спільнo з aмерикaнськими прaвooхoрoнними oргaнaми, зaблoкувaли нa...