Департамент ЖКГ : ще 30 бродячих собак зловили й відправили на стерилізацію

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Департамент ЖКГ : ще 30 бродячих собак зловили й відправили на стерилізацію
Безпритульні собаки, що лякають та дратують багатьох херсонців, таки будуть скорочувати поголів’я – ними зайнялися з подвоєною силою.

Уже не вперше від початку року Департамент ЖКГ міста інформує про успішне відловлення та тимчасове розміщення в притулку “Гарантії” бродячих псів. тварин там мають лікувати, обстежувати та стерилізувати. Отже, їх таки одного дня стане менше, у місті стане безпечніше, й ми почнемо бачити у них милих цуциків, а не загроз сказу та поранень, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

За  тиждень, з 30 січня по 02 лютого, у Херсоні працівники МКП “Гарантія” відловили 30 безпритульних тварин.

За інформацією комунального підприємства, роботи з відлову собак проводилися за такими адресами: вул. Генерала Алмазова, вул. Лесна, вул. Покришева, на території ХДЗ “Паллада”, ХЗШ №39, вул.1 Текстильна, 1, а також у районі Херсонського залізничного вокзалу.  – повідомили у Департаменті.

Інформуйте служби вчасно про адреси, де творин небезпечно багато. А ще – беріть відповідальність за тих, кого приручили.

 —

Лента новостей

На Херсонщині кіберфахівці СБУ спільно з американцями затримали хакера

Кіберфaхівці СБУ, спільнo з aмерикaнськими прaвooхoрoнними oргaнaми, зaблoкувaли нa...