Податкова міліція Херсонщини святкувала ювілей

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Податкова міліція Херсонщини святкувала ювілей

У Головному управлінні Державної фіскальної служби у Херсонській області відбулися урочисті збори з нагоди 20-ї річниці з дня створення податкової міліції та 3-ї річниці — спецпідрозділу «Фантом».

На урочистостях було сказано чимало теплих слів на адресу податкових міліціонерів. Керівник ГУ ДФС у Херсонській області Ігор Клим від імені всього колективу привітав ювілярів з визначною датою, подякував за професіоналізм, мужність, готовність до будь-яких випробувань та здатність вирішувати найскладніші завдання задля економічного добробуту держави, передає Новости Херсона/Newscity.

Окремі слова вдячності прозвучали на адресу колег-податківців, котрі проходили службу на окремих територіях зони проведення АТО, та теперішніх воїнів, які сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України. З липня 2015 року 28 працівників фіскальної служби Херсонщини боронили економічні інтереси у складі спецпідрозділу «Фантом», з яких 7 міліціонерів перебувають там і сьогодні.

Святковий настрій учасникам зборів додали слайдові фото — спогади кращих моментів службової діяльності податкової міліції: спортивні змагання, шефська допомога вихованцям Сиваської школи-інтернату, тренувальні заходи. Хлопці почули багато приємних та щирих слів із побажаннями родинного благополуччя, міцного здоров’я, добробуту, миру та віри у щасливе майбутнє рідної України!

Анатолій НІКОЛАЄВ

Лента новостей

На Херсонщині кіберфахівці СБУ спільно з американцями затримали хакера

Кіберфaхівці СБУ, спільнo з aмерикaнськими прaвooхoрoнними oргaнaми, зaблoкувaли нa...

Херсонці сплатили майже 84 млн гривень військового збору

Зa дaними Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Aвтoнoмній...