Які перспективи у херсонської податкової міліції

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Податковій міліції на Херсонщині виповнилось 20 років. Останній, 2017 рік, був не найкращим для служби через, як її назвали, «законодавчу помилку» – орган викреслили із зміненого законодавства.

У тому, що податкову міліцію потрібно реформувати, впевнений начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області Ігор Клим. Позитивним зрушенням у цьому напрямку стало рішення на державному рівні про припинення усіляких «маски-шоу» стосовно бізнесу. Торік податковій міліції вдалось добитись відшкодування збитків державі, яких завдають злісні неплатники податків, передає Новости Херсона/Newscity.

«Міліція повинна трансформуватись у цивілізовану службу, яка б займалась розслідуваннями справ злісних неплатників, була б крайньою мірою відповідальності. Можливо, це була б служба фінансових розслідувань, у якої функції не дублювались би з поліцією, СБУ, відділом боротьби з економічними злочинами. Основний показник роботи податкової міліції – 2017-го відшкодування збитків у мільйони гривень, що в десятки разів перевищують показники 2016-го року», – розповів начальник ГУ ДФС у Херсонській області Ігор Клим.

Минулого року податковим міліціонерам доводилось тривалий час чекати на дозвіл на проведення обшуку та здійснення оперативних заходів все через ту ж «законодавчу помилку». Начальник фіскальної служби переконаний, що податкова міліція повинна залишитись у структурі як орган, який займатиметься саме злісними неплатниками до бюджетів.

Лента новостей

Бiблioтeкa Xepcoнcькoгo дepжунiвepcитeту пoпoвнилacя нoвим унiкaльним видaнням

Пepшe укpаїнськe видання книги бpитанської письмeнницi Teсси Уeст «Цeй...

На сервіс «Пульс» звернулись 37 платників Херсонщини

Прoтягoм січня - березня 2021 рoку нa сервіс Держaвнoї...