У ХДУ планують побудувати басейн

12 лютого голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом з народним депутатом України Олександром Співаковським поспілкувався зі студентським активом Херсонського державного університету.

Приводом для зустрічі стало питання реалізації проекту щодо будівництва басейну на території вишу, повідомляє Новости Херсона/Newscity.

«Однією з наших пріоритетних цілей є залучення молоді до спорту. Ми вже відкрили  спортивний майданчик зі штучним покриттям на території університету, на черзі будівництво сучасного басейну. Все це дасть змогу студентам займатися спортом, а разом з тим і оздоровлюватися», – наголосив парламентар.

«Ми маємо створити комфортні умови навчання для молоді.  Щоб ви не їхали здобувати освіту в інші регіони чи закордон, а залишалися на Херсонщині і  по завершенню вишу стали висококваліфікованими та конкурентоспроможними фахівцями. А також зробити так, що будь-який абітурієнт мріяв стати студентом ХДУ», – звернувся до студентства голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

За словами підрядника, який займається реалізацією даного проекту, в приміщенні басейну, окрім 5 доріжок для плавання, також будуть 2 роздягальні та душові.

Басейн можна збудувати протягом року, наразі необхідно розробити проект та пройти тендерні процедури ProZorro.

Оставить комментарий